Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, hogy vannak...

Úgy hallottam, hogy vannak akik súlyokat tesznek a csuklóikra és a lábszárukra futás közben. Hasznos ez a módszer vagy sem?

Figyelt kérdés
Amennyiben hasznos. Hogy hívják ezeket a súlyokat, és hol lehet őket szerezni?
2011. júl. 19. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod... amúgy láb és kézsúlynak hívják, tudsz venni hervisben vagy akár tescoban is.
2011. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatalmas baromság.
2011. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amennyire tudom a futás elsősorban állóképességet fejleszt, én emellett szeretnék egy kicsit izmosítani is. Úgy gondoltam ezzel időt takaríthatok meg, de annak csak úgy van értelme ha használ.
2011. júl. 19. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt inkább felejtsd el. Ha izmosodni akarsz akkor minimum saját testsúlyos gyakorlatokat csinálj (fekvő, tolódzkodás, húzódzkodás, hasprés, lábemelés, guggolás stb..) de azt az egyet ne felejtsd el, ha tényleg biztosra akarsz menni akkor irány a konditerem és nézz utána a tömegnövelő étrendnek.
2011. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!