Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm vagyok,75 kg. ha mindenn...

160cm vagyok,75 kg. ha mindennap 1 órát edzek, /futás, bicikli/ és visszafogom magam az evésben, van esély rá, hogy júniusra olyan 10 kg lemenjen? :ss van valami olyan dolog, módszer ami segítene?! . Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha minden nap tényleg edzel egy órát rendesen és diétázol akkor fogsz fogyni. 10 kiló nem hiszem hogy lemenne júniusig, de ne is az legyen a célod!! a gyors fogyás az nem jó sosem. szépen lassan de biztosan. szóval sport és diéta.
2010. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne nézd a kilókat. Ha rád néz valaki, úgysem tudja grammra pontosan hány kiló vagy, viszont azt, hogy az oldaladon van egy párnácska, az arcod husis, feneked lapos, annál inkább. Szóval, a centik számítanak. Már két heti tornázást is megfogsz érezni magadon!:) saját tapasztalatból írom...
2010. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Fontos a mozgás! Ezzel egyetértek! Tarts ki! Viszont mellette helyesen kell táplálkoznod. Szerintem már maga az nagy dolog (bár nem tudom iszol-e ilyen löttyöket), ha elhagyod a cukros üdtőket. Rengeteg kalória van bennük (nézd meg a dobozon: 2 liter coca cola 840!!! kalória... 1 nap egy nőnek 2000 kalóriát kell fogyasztania)... A kólában, szénsavas üccsikben, de sajna még a gyümölcslevekben is sok van. Szóval ha kibírod azt, hogy vizet, vagy ízesített, energiacsökkenetett ásványvizet igyál, rengeteget számít. Kajánál arra figyelj, h 6 után SEMMIT ne egyél. Ha ezeket betartod szerintem könnyen lemegy.

Sok sikert! :)

2010. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha minden nap egy órát edzel, akkor júniusra úgy lesérülsz, hogy mozdulni sem tudsz. De lehet, hogy már májusban. Heti 1, de inkább 2 pihenőnap kötelező!
2010. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utcsonak mondom hogy nagy hulyeseg amit mondott...Sportbol sosem eleg...en 14 evesen kezdtem majusba tornazni es nem hagytam abbaoktoberig es mindennap megvolt a min 1.20 perc tornam...Es semmi bajom nem lett...mindenki azzal van hogy milyen jol nezik ki....kell az a min 1.5 h sport. hidd el.....
2010. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt, de felelőtlenség lenne arra biztatnod másokat, hogy kövessék a példádat, mert nem biztos, hogy nekik is szerencséjük lesz. Nem mondtam hülyeséget, hidd el, és a futás/bicikli más, mint a torna. Alighanem mind a kettőből többet csináltam már, mint te, ultramaratoni távokat futok, és 100-200 kilométereket biciklizem, tehát tudom, mit beszélek.
2010. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Futásból heti 4 alkalom bőven elég. Sőt, van több, mint 10 kg felesleged, lehet nem futással kéne kezdeni az ízületek miatt. Inkább gyalogolj mindennap gyors tempóban, legalább 1 órát! Olyan gyorsan, hogy éppen tudjál beszélni. :) Nagyon hatásos, tapasztalat!
2010. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!