Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen proteineket kezdjek el...

Milyen proteineket kezdjek el szedni? (Info lent! )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és elég vékony testalkatu vagyok a helyes étkezés mellett proteinokat is szeretnék szedni persze eddzek is hetente 3szor elég intenzíven a májamban elég magas a bilirubin szintje vagyis ezért nekem veszélyes lenne szednem vagy a protein nem befolyásolja a máj és a vese muködését?
2011. júl. 17. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Sorold fel milyen proteinek közül kéne választani. A protein jelentősen befolyásolja az egész tested működését.
2011. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Énis 16 éves vagyok személyi edzővel edzettem és vele dumáltam meg az ilyen dolgokat is. A sima fehérjének (whey protein) ami NEM tömegnövelő nincs semmi különös hatása a egész testedre nézve. ez csak egy kaja tulajdonképpen és nincs benne semmi más anyag sem csak a tiszta fehérje. ettől függetlenül ha a napi ajánlott adagnál többet fogyasztasz lehet káros hatása a vesédre. de ez még így se feltétlen olyan rossz mint a hiánybetegség. a tömegnövelőben több egyéb más anyag is lehet ami viszont nem feltétlen olyan egészséges már. nemtudom mi az a bilirubin a májadban de ha biztos akarsz lenni a dolgodban inkább egy orvost kérdezz:P

addig is olvasgasd ezt: [link]

2011. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt a személyi edzőt én gyorsan otthagynám a francba, biztos ami biztos.
2011. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nah akkor fejtsd ki amit tudsz légyszíves ebben a témában hadd okosodjak már énis
2011. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A második hozzászólónak: Milyen káros hatásokról beszélsz? Ja, persze, ha ipari mennyiségben zabálod a fehérjét, akkor lehet hogy túladagolod, meg ha nem iszol mellé semmi vizet. Max. ha sokat eszel/viszel be tápkiegből, kif*sod! ;)
2011. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
második vagyok. hát kb pont ennyi h azért az étrendet meg kell tervezni mert amik fennvannak pl honlapokon az napi 4 turmixot minimum tartalmaz, de amíg nem tudjuk h hány kilós az ember és hogy mit szándékozik még fogyasztani a nap során addig... de am nem engem kell meggyőzni arról h nincsenek káros hatások:D
2011. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magas fehérje ill. vitaminbevitel nem káros. A kóros nemivás a káros.
2011. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a scitec volumass 35 lenne a választásom
2011. júl. 18. 08:58
 9/9 A kérdező kommentje:
vagy a scitec jumbo
2011. júl. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!