Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izom-hegyek? (kérdés túl rövid)

Izom-hegyek? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
megfelelő edzés+étrenddel synthol és egyéb nélkül lehet valaki ilyen? http://www.youtube.com/watch?v=IyKSECMfdDg
2011. júl. 20. 11:29
 1/8 A kérdező kommentje:
nem azért mert ilyen szeretnék lenni
2011. júl. 20. 11:31
 2/8 A kérdező kommentje:
bár ez a gyerek szerintem még nem gusztustalan
2011. júl. 20. 11:32
 3/8 De Puta Madre ***** válasza:
Synthol biztos nincs benne szerintem. Valahogy én ezekről a gettógyúrósokról nem tudom elhinni, hogy nem figyel be valami. A gettó az gettó.
2011. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez elég komolyan nyomja a konditermet meg a koxot, esélyed nincs ilyennek lenni valószínű, ha tökéletesen csinálnál mindent akkor se.
2011. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem sem tudsz ilyen lenni persze ez függ h hány kiló is vagy de ilyen izmokat nem hiszem h sima edzés+ étkezés mellett megtudnád szerezni sztem koxol vmit xD
2011. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TOMAtm ***** válasza:
hát ez biztos nem a gettógyúrástól lett ilyen,nemtudom milyen magas lehet de eléggé zömök testalkatú,biztos h gyúr már jóideje.ja és persze tuti valami koksz is ment neki jópárszor már.kb így nézek ki aztán ezer éve edzem,rengeteget költök tápkiegekre,és nem vagyok teljesen naturál sem.
2011. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tomatm karod hanyas?
2011. júl. 20. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Röviden, a kérdésedre válaszolva: NEM.
2011. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!