Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alsó hasizmot milyen gyakorlat...

Alsó hasizmot milyen gyakorlattal lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
sztem felülésekkel.
2009. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom a lábelmelgetések is jót tesznek az alsó hasizomnak :)
2009. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
haskerék!!!
2009. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
felülés, lábemelés, haskerék! igazából minden hasizomgyakorlatnál igénybe van véve valamennyire az alsó szakasz is. Minnél többféle gyakorlatot csinálsz annál változatosabb az edzésed és annál jobb lesz az eredmény is.
2009. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hasprés alúlról, vagyis lábemelés, de nem az a lényege,h a lábadat lóbáld
2009. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

érthetőbben nem tudtok fogalmazni?:D


Egyenes háttal leülsz a földre, a kezedet magad mellé, vagy enyhén a posid alá csúsztatva helyezkedsz el.


Felemeled behajlítva mind a két lábad, és elkezdesz "biciklizni". Aztán kinyújtod az egyik lábad(de közben a másik behajlítva marad fenn) és 10 v 20szor fel-le emeled, majd másik. Aztán megint bicikli, és így tovább..

nekem bevált.:)

Ez a lightosabb változat.

2009. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a lábadat lóbáld??:D
2009. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szültem két gyereket, utána hasam olyan volt mint amikor hat hónapos terhes voltam.

Napi egy órát edzek, egyik nap stepp, másik nap hullahopp (a hullahopp csodákra képes), viszont minden nap csinálok 100 lábemelést és száz felülést, és hopp nincs hasam.

Tv-be volt hogy ha minden nap csinálod a lábemelést és felülést akkor 3 hónap alatt látni eredményt (ez kb 8 perc az életedből). Nekem 1 hónap alatt volt. Csináld, megéri! Sok szerencsét!

2009. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Felűléssel szerintem nem lehet az alsó hasizmot fejleszteni..és körülbelül fél-1 évig csináltam de csak a felső fejlődött :( sajnos
2009. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!