Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 vagyok 168cm és 54 kiló és...

14 vagyok 168cm és 54 kiló és szeretnék erösödni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Elég gyenge vagyok.Nem tudtok ajánlani valami sportolni késöbb hosszu távon de elötte erösödni. Valami tippet tudtok adni?
2011. júl. 26. 20:42
 1/8 anonim válasza:
b12 pangamin-t ajánlom patikába belehet szerezni olcson ettol megjon az étvágyad evés után vedd be napona 1-2 tabbleta a b12 pangaminak semmien káros hatása nincs én is szedem 16/f ja és nemárt evés ellot tornázni ja és nézz utána az egézséges táplálkozásnak. ja és a focit vagy az uszást ajánlom :)
2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mondta, hogy nem tud enni.


Go edzőterem, erő csak a súlyokban lakozik!

2011. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Az evéssel tényleg nincs baj :D
2011. júl. 26. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:

na jólvan. Ezt írd a googleba:


Tömegnövelő étrend.

2011. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj konditerembe. Az hatásos. Hát azért remélem nem Ü-vel kezdődik a neved. Ugye nem?
2011. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez csak így mellékesen kérdem, mert eszembe jutott egy ismerősöm, aki ilyen testmérettel és testtömeggel rendelkezik és korra is hasonló.
2011. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit se :D
2011. júl. 27. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 16 éves 168cm magas fiú vagyok és szintén 54 kiló. Ha szeretnél erősödni először az agyadat edzd és aztán a testi edzés következhet. Én ennyi idősen kezdtem el gyúrni ma meg már van eredménye kocka has, izmos láb, hát és mell. Szerintem kezdj el gyúrni, napi 2 órát és sok folyadékot igyál, meg szőlő cukrot egyél, emellett egyél fehérjében gazdag ételeket! Tojás (nem nyersen, mert szalmonellás leszel) Vörös

húst, inkább marha húst és minden edzés után ha kielégíted magadat, az jót tesz az izmaidnak, mert tesztoszteron szabadul fel és az elősegíti az izom növekedést. Remélem segítettem neked 16/F.

2017. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!