Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt ajánlotok?...

Milyen futócipőt ajánlotok? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Szeretnék komolyabban elkezdeni futni(rendszerességet értem alatta),de nem tudom,hogy milyen futócipőt vegyek.Olcsóbbat vagy inkább gyűtsek egy drágábbra?
2011. júl. 27. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Csakis Asics. Nike, Adidas stb eléggé felejtős.
2011. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem csak asics van, ott van pl. mizuno is. Adidas, nike valóban nem a legajánlottabb komolyabb szinten. Egyértelműen gyűjts egy normálisra.
2011. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát olcsó tornacipőben semmiképpen ne fuss. Ha nagyon gagyi, nagyon olcsó a cipő, mondjuk a klasszikus kínai piacos minőség, akkor nem is fog menni, mert már egy-két futás után szétmegy.


Tehát a cipő legyen mindenképpen futócipő. Nem muszáj a legjobbat, a legdrágábbat venni, mert ebben a műfajban is vannak trendek, hóbortok, elkényeztetett szupergazdag futók, akik egy plussz csíkért vagy akármiért adnak 1-2 tizezerrel többet. Szóval nem kell 40-50 ezres, de kell minimum 15-20 körüli.


Én egyébként kizárólag Sauconyban futok, itt találhatsz jókat elfogadható áron is:


[link]

2011. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)

Akkor hagyom a Nike-t és az Adidas-t békén ..:)

2011. júl. 28. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Most vettem futocipot maratonra. A boltben felprobalam vagy 10-15 par cipot, volt asics, nike, saucony, brooks mindegyik eleg fasza volt, bar voltak kevesbe jo modellek. (nekem enyhen stabilizalt cipo kell), szoval kezdtem kiszorni azokat amik nem voltak kenyelmesek. aztan felvettem egy new balance cipot, es azonnal ereztem, hogy ez lesz a cipom! Akkora kulonbseg volt az addigi cipokhoz kepest, hogy azt el se tudtam volna elotte kepzelni... 95 dollarba kerult. Nagyon meg vagyok vele elegedve.


Eddig volt ket par Sucony-m terepre, azok is nagyon jok voltak, meg volt egy par brooks, meg Nike.


Szerintem gyujts ossze egy jobb cipo arara valot, hogy ugy mehess cipot venni, hogy ne kelljen kompromiszumot kotni, ha a legdragabb a legkenyelmesebb, akkor azt veszed meg, persze nem muszaj azt venni.

2011. júl. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!