Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Winstrol mellékhatásai?

Winstrol mellékhatásai?

Figyelt kérdés
3 hete bevettem kb 150-200 winstrolt lehet tőle bajom? és ha csinálnék még egy kúrát akkor feljönne még izom? a múltkor +3 kg de abból 2 lement
2011. aug. 3. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
gratulálok, ennyi tudással kell ám koxolni. Gondolom étrended sincs, te szerencsétlen.
2011. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos barátom elég khm hülyén csináltad.Bajod az lehet mert óvatlan voltál valszeg a májfunkciók megváltoztak.Remélhetőleg nem visszafordíthatatlanul.Bár nem tudom mennyit szedtél be egy nap.Maradjunk annyiban nem neked való a szteroidozás-koxolás.
2011. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóht János válasza:
Kérdezni szeretnék énis hogy a winstroltol nagyon lehet pattanásosodni?
2011. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2011. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ehhez valódi ügyesség kell.

A winstrol egy régebben komolyabb gyógyászati célt szolgáló eszköz volt, amelyet a leépült betegek (lásd Trauma utáni) felgyógyulását segítette, szigorú adagolás és állandó labor vizsgálatok mellett.

1. A Wini-től nagyobb nem leszel

2.Nem hoz száraz izmot (a száraz izom az étkezéseden múlik; Fehérje/szénhidrát arány, de ezt hanyagoljuk)

3. Ami ezzel a kis, manőverrel összeszedhettél, az mondjuk egy toxikus májkárosodás, vagy kóros Se alanin transferáz szint emelkedés.

4. De fő a nyugalom, ha szét is vágtad a májad egy kicsit vagy megpiszkálta a libidódat, pikk pakk helyreáll. Max másfél év. Annyi idő alatt pedig nagyon sokat lehet edzeni.

2014. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ötösnek írom, hogy ne írj hülyeségeket. 1. A winitől nagyobb leszel, ha úgy edzel. 2. Száraz, tiszta izmot hoz az étkezés megváltoztatása nélkül. 3. Toxikus májkárosodást, vagy kóros egyéb bajt akkor okoz, ha hosszú ideig szeded, egy kúrától semmi bajod nem lesz. Én 25 éves koromban összesen két kúrát csináltam két év alatt (előtte már vagy öt éve edzettem), az egyik hat, a másik nyolc hetes volt, a kettő között hagytam másfél év pihenőt, hogy ne legyen semmilyen mellékhatása a cuccoknak(persze az edzést folytattam az alatt a másfél év alatt is). Mindkettőt úgy csináltam, hogy tömegnövelő edzést toltam. Így elértem azt, hogy 4-5 kiló jött rám, száraz, tiszta izomban, mindkét alkalommal. Utána amíg edzettem, már csak szintentartanom kellett. Az első kúrám stromba, metiltesztoszteron(ez azért kellett, mert a stromba eléggé gyengített, a metil meg erőt adott, és így jobban bírtam az edzést), a második csak winstrol kúra volt. Étkezésre egyáltalán nem figyeltem, se előtte, se közben, de utána, igazán csak a genetika számít. Sosem bántam meg, durván jól néztem ki, és semmilyen mellékhatásuk nem volt (ha nem tolod folyamatosan a kokszot nem lesz bajod). Két szép gyermekem van és boldog életem, és még így 50 évesen is jól nézek ki...
2020. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!