Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok a Winstrol mellé?

Mit ajánlotok a Winstrol mellé?

Figyelt kérdés

KÉREM, HOGY CSAK HOZZÁ ÉRTŐ ÉRTELMES VÁLASZOKAT ADJATOK!

Én mellé Dianabol-t vagy Anabol 50 vagy Dianabol-t néztem de az ANABOL50-ről elég durva dolgokat olvastam!

78kg 175cm vagyok! Gyors izom tömeg és erő növekedést akarok elérni és ha lehet olyan szer kéne aminek az abbahagyása után az erős és az izomtömeg 80-90% megmarad!?

VÁLASZOTOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!


2011. szept. 22. 15:19
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%
olyan szer nem létezik
2011. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne kokszolj
2011. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem létezik akkor olvass utána:D

Én se vok hülye nem anabol 50 vagy hasonló eröséggü koksz-al akarok kezdeni ami szétbasz a májam meg a vesém.

Ez egy lájt-osabb koksz nem annyira erős és szálkás izomza-tot hoz szval sokkal több izom marad rajtam ha abba hagyom mint a többi koksz-nál!

2011. szept. 23. 21:28
 4/6 dirtboy ***** válasza:
100%

az a helyzet hogy a magadfajtákat utálom mint a szart.

175cm vagy és 78kiló,mi a fa szért kéne neked kox,egy akart gyenge hülye lehetsz nem más. a saját testedet nem tudod építeni csalás nélkül tisztességesen, akkor mit akarsz az éltben elérni?

arra is kíváncsi lennék hogy honnan szered be hogy te biztos vagy benne hogy az az is amit vettél nem pedig valami szar átverés.

de nekem mondjuk mindegy szedjed a koxot két pofára,és legyél büszke magadra hogy milyen ügyes vagy.

2011. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ :P

1 Utána olvastam

2 Azért akarom szedni mert nem volt időm gyúrni mostanába és most gyorsan akarom behozni a lemaradást

3 Még fiatal vagyok és jól akarok kinézni nem 5-6 évig akarok gyúrni, hogy látszódjon vmi.

4 Bennem van a verseny hajlam hogy mások jobban néznek ki és jobban kivannak pattintva. Le akarom őket előzni és nagyobb akarok lenni mint ők!

2011. szept. 23. 21:49
 6/6 anonim válasza:

sustanol szedj 8 hétig,utánna pihi 6 hét, és pucold le magd winstrollal,de nem hagyhatod abba az edzést,és persze a kaja a legfontosabb és egyben a legdrágább!

ehhez nem is kell több mint 150-200 ft mindennel eggyütt!ha van kérdésed írj!

2012. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!