Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki szedett már winstrol-t...

Valaki szedett már winstrol-t vagy hasonló koksz-ot?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ha szedtetek volt-e valamijen mellékhatása? Utána olvastam, hogy a wintrol szálkás izmot hoz és nem annyira erös mint a többi koksz szval nem vizesit csak egy kicsit! NEKTEK MI A VÉLEMÉNYETEK!?

Én most akarok venni de csak 1 vagy 2 hónapos kurát akarok nyomatni felmenni 140-150 kiló maximumig, hogy jól nézzek ki!


2011. szept. 23. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

"Szálkás izmot hoz" télapó beceneve winstrol??

Véleményem az hogy ne koxolj.

Majd jönnek a türelmesebb kollegák, akik kifejtik hogy miért is nem való neked szteroid.

2011. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
140-150....aha
2011. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

itt találsz a témában bőven válaszokat


[link]

2011. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kúra kb. 7-10 kilót fog eredményezni aminek szintén kb a fele le fog esni a végén... Amúgy tényleg gyenge cucc, viszont nem szokták tömegelés céljából, csak úgy szedni...

Annak ellenére sem, hogy ez csak egy kispályás fiúcska a többi társa mellett...

A baj az ezzel, hogy aki egyszer ilyesmikhez nyúl megint meg fogja tenni és megint és megint...

Nem bírja elviselni az ego azt, hogy nemrég még jó nagy voltam a tükörben most viszont kisebb, pedig ugyan olyan keményen tolom. (ugyebár az a pár kiló víz csodákra képes az optikai tuningok terén.) Szóval érdemes más megoldásokhoz nyúlni, ha gyorsabban szeretnél fejlődni/ egy szintre elérni.

És még egyszer mondom, a Wini nem tömegelésre való.

2011. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:

igen.

mellékhatás: rontja az izületek kenését,csukló,térd és bokafájás.

tényleg szép kis izmot hoz.KIS izmot....2 hónap olyan 2-3 kiló izom kb.nagyon gyengus koksz..igazából nekis tudom miért irják koksznak.ennyit egy LG sciences MMv3 + Natadrol pro-hormonos kúra is hoz,sőt többet is.És az legális,igaz nem olcsó,de legalább nem gagyi desztiláltvizet veszel.mivel a winstrol depo vizbázisú szteriod és nemigen van hatóanyagtartalmú a forgalomban,jó esélyel veszel egy üvegcse SEMMIT.

2011. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


1-2 hónapos kúra, 140-150kg... olvass még egy kicsit a témában, és gondolkodj el rajta, hogy miért csinálnak 3 hónapos kúrákat 5-6 féle cuccal a versenyzők.

2011. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
öcsém, jay cutler 150 kiló :D:D
2011. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A négyesnek írom, hogy ne magadból indulj ki. Nem fogja megtenni újra, és újra, ha van esze. Én összesen két kúrát csináltam két év alatt (előtte már vagy öt éve edzettem), az egyik hat, a másik nyolc hetes volt, a kettő között hagytam másfél év pihenőt, hogy ne legyen semmilyen mellékhatása a cuccoknak(persze az edzést folytattam az alatt a másfél év alatt is). Mindkettőt úgy csináltam, hogy "szálkásító" kokszot toltam úgy, hogy tömegnövelő edzést toltam. Így elértem azt, hogy 4-5 kiló jött rám, száraz, tiszta izomban, mindkét alkalommal. Utána amíg edzettem, már csak szintentartanom kellett. Az első kúrám stromba, metiltesztoszteron(ez azért kellett, mert a stromba eléggé gyengített, a metil meg erőt adott, és így jobban bírtam az edzést), a második csak winstrol kúra volt. Sosem bántam meg, durván jól néztem ki, és semmilyen mellékhatásuk nem volt (ha nem tolod folyamatosan a kokszot nem lesz bajod). Két szép gyermekem van és boldog életem, és még így 50 évesen is jól nézek ki...
2020. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!