Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj ha a kreatin monohidrát...

Az baj ha a kreatin monohidrátot langyos vizben oldom fel hogy jobban oldódjon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos én ma kezdtem el a kreatin kúrát a lényeg,hogy a dobozra az van írva hogy feltöltési időszakban 4 adagot kell fogyasztani kettőt edzés előtt kettőt edzés után.Én olvasgattam kicsit a dolgok után és azt írták testsúly függő.Azaz én 100 kg vagyok akkor nekem feltöltésre 30g-ot kell szednem.Akkor most melyik a jó? a dobozon lévő vagy a netes leírásban lévő.
2011. aug. 3. 15:18
 3/8 yukata válasza:

Nem baj. Van 1-2 trükk amit bevethetsz:

-1 deci forró vízben feloldod és engedsz rá 4 deci hideget, vagy

-rárakod a nyelvedre a kreatint és vízzel leöblited

2011. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm én meg úgy döntöttem mivel 100 kg vagyok napi 30g kreatint tolok feltöltő szakaszba szintentartóba pedig 15g-ot
2011. aug. 3. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne p*csázz, rakd bele vízbe és döntsd le, ha fosol akkor alkalyn.
2011. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam nem fostam meg ilyenek
2011. aug. 3. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor no problem. Egyszerre 10g nál többet ne vegyél be, erre figyelj, de minél több 5 g os adag legyen egy nap. Van olyan amikor nem úgy tudsz kajálni, hogy egyszerre 10et kell bevenni, de törekedj a minél jobbani szétosztásra.
2011. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze nem veszek pont 10g-ot veszek be.Súlyomból adódóan elosztottam 3 felé reggel edzés előtt és után van,hogy meló miatt csak este tudok edzeni akkor veszem be a harmadik adagot.
2011. aug. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!