Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az ideális sebesség zsírége...

Mi az ideális sebesség zsírégetésnél?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinél más, a pulzusszámot kell nézni, de a konditeremben ahova járok nem működik valamiért a pulzusszámláló. Szóval egy körülbelüli adatra lenne szükségem, ha tudna valaki mondani.
2011. aug. 6. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A zsírégetés nem edzés közbe történik...

Azt meghatározni nálad, hogy melyik a legjobb sebesség az esélytelen. Baromi sok mindentől függ... két lehetőséged van: intervall vagy egyenletes. Ha punci vagy és nincs állóképességed akkor intervallt neked, ha meg bírod mint a ló akkor egyenletes de nem ám ilyen nyanya tempót diktálj!

2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 °:Amigo:° ***** válasza:

:-DDDD


Jó kérdés....

Meglepő lesz a válasz, de igaz (ahogy F.P.Samu is írta)


Az ideális sebesség NULLA! sőt lehetőleg ne is legyél ébren. :-)))

(halál komolyan mondom)

2011. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyenletes kéne, 30 percet futottam 10-12 km-es tempón végül, de szar a pulzusmérő, venni meg nem akarok mer 10 ezer alatt nincs, annyit meg nem ér meg nekem. Szóval senki nem tud tippet adni? 18/ F 68 kg, 173 cm vok, ha ez befolyásol valamit, elég jó erőnléttel.
2011. aug. 9. 08:24
 4/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Kaptál két érthető választ is....ha nem érted az a Te bajod.


Próbálj fénysebességgel futni, hátha úgy megvilágosodsz :-)

2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!