Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha pankrátor akarok lenni,...

Ha pankrátor akarok lenni, akkor mi a teendő? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ha pankrátor akarok lenni amerikában, akkor mit tegyek? A középiskola utána (jövőre érettségizek) akkor előbb menjek egyetemre, vagy előbb ki amerikába és próbáljam meg? Tervezem, hogy most októberben jelentkezek a zöldkártyalottóra. Eddig azon a véleményen voltam, hogyha megkapom május-június körül, akkor kimegyek, ha nem akkor megyek egyetemre. Most viszont elbizonytalanodtam. Hallottam, hogy sok pankrátonak van diplomája valamilyen szakból. Ez fontos lehet? Mit tegyek? (Ha jól csinálom, és tehetséges vagyok, akkor akár 1M dollárt is kereshetek havonta)(aki nem hiszi itt a link: [link]
2011. aug. 8. 10:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és normális válaszokat légyszi.
2011. aug. 8. 10:05
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés... szerintem ha már olyan a testalkatod, hogy húúúú akkor már nem lesz probléma :D Sok sikert hozzá :) örülök, hogy végre van az oldalon nagyjából normális kérdés.
2011. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Jól kell színészkedned (normális válasz)
2011. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hozzá tartozik :)
2011. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nem azt kérdeztem, hogy mi kell ahhoz, hogy pankrátor legyek, hanem, hogy hogy? Tehát, egyetem után vagy előtt, de ha pankrátor leszek meg sikeres, akkor egyetemre már nem lesz esély. Szerintem. Ők(a pankrátorok 40-45 éves korukban mennek nyugdíjba-addig meg halálra keresik magukat-)
2011. aug. 8. 10:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell suli, sőt, iq legyen bőven 90 alatt, ez náluk egy alapkövetelmény. Meg azoké is akiket ez a marhaság szórakoztat (kivéve ha gyerekről van szó).


Ha pedig valóban 1M dollárt lehet ezzel a hülyeséggel keresni akkor tényleg az egyetlen kiút sokaknak egy másik bolygó keresése. El is indulok.

2011. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű bekerülni a WWE-be és 1M dollárt keresni. Tehetségesnek kell lenni, valamint amíg nem kerülsz a WWE-be pénz is kell. Bekerülni pedig úgy tudsz, hogyha felfedeznek, amihez tetség kell. Tehát tehetség és pénz. Az irásod alapján te csak egy szerencsétlen hülye vagy, akit az érdekel, hogy kiröhögjön másokat. Mellesleg az IQ-d biztos 90 alatt van(ismét írás alapján).
2011. aug. 8. 10:58
 8/11 Inuaki válasza:
Én úgy láttam meg ezt a kérdést, hogy utána néztem mi kell ahhoz, hogy pankrátor legyek, mert én is az szeretnék lenni, talán az 1. Magyar Pankrátor a WWE-ben, hát én nekem van több éves küzdősport múltam, bírom a fájdalmat, szeretek és tudok színészkedni is, az angol is elég jól megy, mivel Karatézom ezért nem az a kokszolt izom van rajtam, hanem a minőségi izom az amiről beszélek, engem is érdekelnek a válaszok. Ja és szerintem jó az, ha magas vagy, én 190 cm vok és 70 kg, a magas emberen szép az izom, remélem érted mire gondolok, ha meg tudsz valamit akkor értesíts küldj privát üzenetet...
2012. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon megfogott:D

Én is pankrátor akarok lenni nekem is megvan hozzá minden, a suliban a haverokkal összejövünk nálunk és a (csináltunk egy alap ringet mindennel(sarokvédő,kötelek, padló minden)) ringemben játszunk 1v1 vagy Tag Team meccset!

Színészkedni is jól tudok és van rajtam izom is csak az angolt kéne tanulnom mert nálunk németet tanítanak!

A tesóm szokott edzetni és a suliban is jártam küzdősportra!

Szerintem nem kell hozzá diploma!

Jó mondjuk egy kis tudás meg minden kell(Otunga a Hovardon szerzett diplomát:D) !

2012. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én mondok nektek valamit. Nagyon jó dolog ha van elképzelésetek. De a wwe-be soha nem kerültök be. (és ezt nem bántásbol mondom) Ha belegondolsz hogy bejutnál a wwe-be és ott lennél john cena-val, meg a bigshow-al küzdenél az egy kicsit elképzelhetetlen. De ha ténleg pankrátorok akartok lenni, és ténleg megvan az adottság/tehetség akkor ajánlom a magyar pankrációt. A neve HWC újpesten lehet jelentkezni. Én már bekerültem jövöre meccset is nyomhatok. És csak egy érettségi kell semmi más ;) Sok Szerencsét :)
2013. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!