Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha pankrátor akarok lenni,...

Ha pankrátor akarok lenni, akkor mi a teendő? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ha pankrátor akarok lenni amerikában, akkor mit tegyek? A középiskola utána (jövőre érettségizek) akkor előbb menjek egyetemre, vagy előbb ki amerikába és próbáljam meg? Tervezem, hogy most októberben jelentkezek a zöldkártyalottóra. Eddig azon a véleményen voltam, hogyha megkapom május-június körül, akkor kimegyek, ha nem akkor megyek egyetemre. Most viszont elbizonytalanodtam. Hallottam, hogy sok pankrátonak van diplomája valamilyen szakból. Ez fontos lehet? Mit tegyek? (Ha jól csinálom, és tehetséges vagyok, akkor akár 1M dollárt is kereshetek havonta)(aki nem hiszi itt a link: [link]
2011. aug. 8. 10:05
1 2
 11/11 Dani20026300 válasza:
Az előttem lévő ember jól mondja. Elöbb a HWC-ben kell teljesítende utána akár TNA,NXT, és a WWE
2015. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!