Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt szedjek gyúráshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni gyúrni(néhány éve már edzedtem 2 évet) de eltévedek a táplálékkiegészítők út vesztőjében.

Fogytam néhány kg-ot hogy teljesen zsírmentesen tudjam elkezdeni az edzést.Nem akarok többet nény kg-nál de azt tisztán a legkevesebb zsírral felszedni.

Sokan esküsznek a stanozololra de én ezekkel szemben szkeptikus vagyok..

Kinek mi a véleménye/tapasztalata?


2011. aug. 8. 10:35
1 2
 11/14 TOMAtm ***** válasza:

a stanazolol egy enyhe izomépítő 'szteroid',valójában elég elhanyagolható hatása van és nem is igen találsz valódit a piacon,mivel hamisitják és legtöbbször csak kidobott pénz mert nincs benne hatóanyag.

magában sem ajánlanám,ez a szer inkább kiegészítő más szteroid mellé vagy egy kúra utáni izomfentartáshoz elegendő a következő kúráig áthidalásnak.

neked kérdező semmiképp nincs rá szükséged még.

amire szükséged van az : multivitamin,zink,magnézium + kalcium,protein(gaspari myofusion) esetleg majd egy kis kreatin,de azzal még ráérsz most csak szétrepesztené a bőröd.

2011. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10 válaszból egy "értelmes".

Köszönöm az utolsó válaszolónak.

2011. aug. 8. 17:54
 13/14 Takumi ***** válasza:
Kreatin+fehérje+vitamin. És kemény edzés. Szteroidokat hanyagold.
2011. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a fehérje alap(nitro pure whey gold) ez mellett mehet a kreatin (cre.tor) kell vitamin(one a day vagy brutal pak) de edzés mellé használhatsz még teljesítmény fokozót (hot blood vagy attack) a fehérjébe mehet glutamin(l-glutamin,g-bomb)szedhetsz bcaa-t(bcaa xpress) steroidhoz hasonló eredményeket érhetsz el az anabolic pak-al vehetsz egy jó aminot is..ha vékony vagy akkor tömegnövelő (jumbo,brutal gainer) ezekből össze rakhatsz magadnak egy kombót attól függ szálkásítani tömegnövelni erő növelni szeretnél..nehogy azt hidd azt akarom vedd meg mind válassz ki 3-4et és mehet az edzés..tőled függ hogy mit szeretnél elérni...
2011. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!