Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha pankrátor akarok lenni...

Ha pankrátor akarok lenni Amerikában, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
A középiskola utána (jövőre érettségizek) akkor előbb menjek egyetemre, vagy előbb ki Amerikába és próbáljam meg? Tervezem, hogy most októberben jelentkezek a zöldkártyalottóra. Eddig azon a véleményen voltam, hogyha megkapom május-június körül, akkor kimegyek, ha nem akkor megyek egyetemre. Most viszont elbizonytalanodtam. Hallottam, hogy sok pankrátornak van diplomája valamilyen szakból. Ez fontos lehet? Mit tegyek? (Ha jól csinálom, és tehetséges vagyok, akkor akár 1M dollárt is kereshetek havonta)(aki nem hiszi itt a link: [link]
2011. aug. 8. 21:35
 1/7 bix ***** válasza:

van ilyen tested?


[link]


vagy ilyen?

[link]


vagy ilyen?

[link]


ha nem akkor első körben ezen kéne dolgozni... a pankráció színház. azok keresnek misit akik profik. a profik pedig nagyok. nem kicsit, nagyon...

2011. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 oyeacch ***** válasza:
Egyé babot fiam!
2011. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Takumi ***** válasza:

Végezz el vmi főiskolát, vagy egyetemet és majd meglátod utána. Neharagudj, de te soha nem fogsz 1M dollárt kereseni.

Túl sok a HA.

2011. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nyelvet sajátítsd el ez alap.

Kezdj el kaszkadőr edzésekre járni.

Erre lehet menni ugyanúgy,mint bármilyen másik edzésre.

Lenézhetsz a HWE-s srácokhoz is az UTE-ba.

Ha meg kimész külföldre,akkor beiratkozol egy pankrátor suliba.

Meg persze egy minimum 100 kilós testet hozz össze.

2011. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az első ami eszembe jutott az az, hogy: "Szüless újra, lehetőleg Amerikába!"

De nem akarlak lebeszélni, nem vagyok olyan szarf@szú. Ha komolyan gondolod akkor csináld, de kurv@ nagy meló!

Először is érdemes megfelelő méretet összehoznod. 185 centi fölött már 100 kg fölött vannak a pankrátorok. Aki alacsonyabb, mint pl Rey Mysterio (168cm, 79kg), az pedig nagyon durván menjen rá a technikás, látványos elemekre, mert anélkül cseszheti...

Aztán bizony nem árt ha nem csak ütni, rúgni tudsz, hanem esni is kurv@ nagyokat. Ehhez nem árt egy kis kaszkadőr iskola.

Ezek után jöhet a karakter kialakítása, színészkedés tökéletesítése, és megpróbálni bekerülni egy-egy meccsre.

Ha tehetségesnek találnak, látnak benned fantáziát és esetleg WWE-be kerülsz (álom), akkor ott még keményebben kell küzdened, mint addig.

Ezek a srácok hétről-hétre elképesztő formában érkeznek a színpadra, ez bizony nem kis meló. Plusz megnézheted hány WWE pankrátor van, és tippelhetsz, hogy hányan várnak a lehetőségre már 10-20 éve.

Na ennyi jutott eszembe.

2011. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
csináltál/csinálsz valamilyen küzdősportot? lehet hogy hasznos lenne.
2011. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek a pankrátorok miért nem ütik meg egymást? miért ilyen műrúgásokat, meg műütéseket csinálnak, hogy elfordulnaka kamerától ,aztán meg megsem ütik egymást?
2011. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!