Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás has, tudom hogy már...

Kockás has, tudom hogy már sokan írtak erről de még is megkérdezem?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy sok idő kell nem lehet pár nap alatt csak úgy de én arra vagyok kíváncsi ha, 70 KG vagyok és nem vagyok vékony van rajtam felesleg,zsír,háj ahogy hívod előbb zsír égetéssel kell kezdenem oké , de erre milyen mód van? futópadon kívül? és például 15 perc futás után is sok zsír égetődik már el? Étkezésnél pedig mit ajánlotok? miből kéne többet ennem vagy miből keveset? És az edzéstervvel kapcsolatban ez mit is jelent valójában? én mindig úgy edzek mivel gyakran járok egy nap csak egy izomcsoportot mozgatok meg de azt jó erősen. Előre is köszönöm a válaszokat!!?
2011. aug. 9. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! csoda,ha valaki fog írni neked. én sem fogom leírni,hogy mikor,mit,hogyan, hanem érdemes lenne olvasgatnod a bodybuilder.hu-t, ott tényleg mindent megtalálsz,valóban idő kikeresni,de jobban jársz,mintha jönne a sok okos 90napos diétás marha :)
2011. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az étrend a legfontosabb. Próbálj diétázni. Sok zöldség, gyümölcs, inkább rízs mint krumpli, hal, szárnyas (ha lehet natúr, és nem rántott). Kerüld a sok szénhidrátot.


Mellette sok kardió edzés, sok mozgás, bicikli, túrázás, futás, ha pedig súlyzós edzés akkor kisebb súlyokkal, több szériaszámot.

2011. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kib@szottsok embert, aki ilyen f@szságokat kérdez elküldtem a halálba, de most újra megteszem...

Használd azt a kik.úrt keresőt... Mitől lenne más b@zmeg a te tested, mind a másik 13000 h.ülyéjé, aki ugyanezt megkérdezte? Olvassál...

2011. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nincs 13000 csak kb 6500 :D

Ezt olvasd el: [link]

2011. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bix ***** válasza:

ne hallgass rájuk. csak irigyek hogy ők melóznak érte, te pedig elérheted lazán, a tv előtt, edzés nélkül.


[link]


ez kell neked. az űrhajók gyártásánál használt speciális ötvözetekből készült biorezonancia kalibrálást is végzünk rajta így tökéletesen testreszabott.


az edzés a balfékeknek való!

2011. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LOL XD
2011. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 oyeacch ***** válasza:
Majd ide mindent leírunk pontosan ami legalább fél órát vesz igénybe, te meg annak láttán, hogy milyen sok minden, azt fogod mondani, hogy na b*zmeg én ezt nem csinálom, akkor mi a büdös f*sznak írjam le? Feltalálták a googlet meg itt is a keresőt b*zmeg.
2011. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszi, a többi meg dögöljön meg
2011. aug. 9. 13:02
 9/11 anonim ***** válasza:
"A másodiknak köszi, a többi meg dögöljön meg" egyszer biztos megfogunk... ne akard siettetni.
2011. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dögöljünk meg? :D Adj nekünk!!!Pontozz le lustaság!!!Én pl. k.rva jó oldalt ajánlottam,de leszarod...én se itt kérdezgetek ilyeneket,hanem utánanézek!Helyetted nem tudunk élni!
2011. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!