Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 104 kg vagyok 172 cm mennyi...

104 kg vagyok 172 cm mennyi lenne az ideális testsúlyom h jól nézzek ki? Mit csináljak h lefogyjak mit egyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi lenne inkább az ideális testzsírszázalékod... nem? A tömeg csak egy dolog. 12-15%os testzsírral már elmegy az ember fia.
2011. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

első dolog legyen kitartásod a fogyáshoz!

második dolog kb bármit ehetsz de fele adagot szedj mindig és ne szedj utánna (első pár hét nehéz lesz de utána már a gyomrod hozzá szükül)

harmadik dolog Ne csak a kajára figyelj sétálj ha már sokat fogytál kocogj találj valami sportot vagy harcművészetet ahol többen vagytok és edzetek :D

2011. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen! ehetsz szalonnát is kolbásszal,de csak fél adagot...

Google:szálkásító étrend+heti 3 átmozgató súlyzós edzés+intervallumos futás.

akkor ideális a testsúlyod ha belenézel a tükörbe és tetszik amit látsz.

2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az ideális súlyod 70 kg köröl van.
2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Második, hülyeség ez a feleadagot szedj cucc.


Kérdező, számold ki a napi kalória és tápanyagszükségletedet fogyásnál (orvosilexikon.hu), aztán nézz kalóriatáblázatokat és keresgéld meg hogy milyen ételben milyen tápanyag van.

Ezek alapján állíts össze egy étrendet, + mozogj valamit heti többször. Séta vagy bringa vagy úszás mehet, futás majd kicsit később.

2011. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem olyan vészes az a 104. fusson mint az állat,égjen a zsír... :)
2011. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kb egyhete keztem el futni 106.5- 104.2vagyok holnap újra mérem magam a tanárom aztmonta hogy 170cm magassághoz 62-70 nkm kb 64-72
2011. aug. 11. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:
ja hát meg van engedve :D Ha bírsz futni és bírja a térded meg a bokád is akkor oké, de ha nem akkor szedj valami ízületvédőt.
2011. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

172 centihez 72-75 kiló 12-15%os testzsírral.. Legalábbis szerintem ez már frankó lenne...

A fogyáshoz pedig, rendszeresen étkezzél, úgy 4*-5* naponta. Az étkezéseid tartalmas ételeket foglaljanak magukba, szóval legyen meg a kellő fehérje/ch adag és tartalmazzon zöldségeket, gyümölcsöt is. Ha gondolod vegyél L-carnitine-t talán segít némiképp..

Aztán fuss/bicajozz rendszeresen huzamosabb ideig.

Még tudnék mondani pár dolgot, de ennyi egyelőre bőven elég lesz.

2011. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
meglepetésbe volt egy lány kb úgyan így mint te a kezdéskor most 65 kg. Olvasd el ő hogy élte meg :)
2011. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!