Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megmondana nekem valaki hogy...

Megmondana nekem valaki hogy hany kaloria bevitele lenne az idealis ha a testsulyom tartasa a cel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 10:16
 1/5 A kérdező kommentje:
28 eves no,175 cm,es 61 kilo.
2011. máj. 23. 10:17
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy mondjuk ha nem sportolok. Tudom ha sportolok akkor nyilvan fogyok is.Amugy hetente 2-3 szor futok es osszesen 1 heten 60-70 kilometert.De most egyb par napig nem futok mert faj a terdem.Tehat az erdekelne ha nem mozgok hany kaloriat egyek? 1000-et vagy 2000-et,vagy mennyit korulbelul? Elore is koszonom a valaszokat.
2011. máj. 23. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ki tudod számolni.

2011. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,de az jott ki hogy 2200 kaloria a sulyom megtartasahoz.Szerintem az rengeteg.
2011. máj. 23. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy neked kell kiismerned a tested, hogy mennyi kajára, szénhidrátra hogyan reagálsz mozgás nélkül.

súlytartáshoz cukorbetegeknek általában napi 160 g szénhidrátot javasolnak, a teljes étkezés pedig 1400-1500 kcal körül legyen, 5 alkalomra elosztva. ezzel biztosítod az energiaszükségleted, de nem kezdesz raktározni. (viszont mivel te sportolsz, lehet az izomtömeged fenntartása több energiát igényel, úgyhogy ésszel, az ilyen szabályokhoz nem szabad mereven ragaszkodni)

2011. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!