Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box karrier vs bulik^^?

Box karrier vs bulik^^?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, mióta tudok magamról azóta boxolok , válogatott vagyok, és mindenki azt mondja hogy nagy boxoló lehetnék, de ittvannak a barátok, a házibulik stb:/

és hát szeretek inni is, de nemtudom milyen hatással van az alkohol a testemre, mondjuk 2-3 hetente buliznék egyet, de szeretem magam rottyra inni, tudom nemszép...

így is lehet jövőm benne? vagy hagyjak fel a bulikkal:/

írjátok meg a véleményeteket kérem!:) köszönöm

(ugye ottvannak azok a dolgok hogy lassúl a máj glükóz termelése , nemtudom hogy reflexek rosszabodnak-e... de az izomveszteség 1 átmulatott éjszakán szerintem biztos.. vagy nem?) segítsetek:)


2011. aug. 14. 15:02
 1/10 anonim válasza:
Szerintem a box inkább, igen hatással van rá, rengeteg focista megy így a levesbe.Ha sikeres leszel a boxban, később sokkal nagyobb bulik várnak rád.
2011. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen éretlen felfogással elfelejtheted a profi boxkarriert.


Bulizásból, lerészegedésből nem fogsz megélni, senki nem fog tisztelni érte, míg egy profi sportolót szeretnek, és megélhetési gondjai sincsenek, ha tényleg jó.

2011. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
...nálam is nehéz összehangolni a spotot a bulizással ...és sajnos énis drinkelek... szerintem, összetod hangolni a kettőt ...... ha iszol akk keveset vagy semmit...pia nélkül is jó a hangulat... meg amugy is megfogod unni egy idő után a partizást
2011. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
te ugyanaz vagy: sporkarrier (box) vs alkohol??
2011. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha pialsz, nem lesz aki epitse a karrieredet. Managerek nem komaljak, nem biznak reszeges, alpari kliensekbe, meg ha jok is a szakmaban. Tul sok a baj veluk, nagy a p.fajuk.
2011. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én versenyszerűen karatézom, és régebben ittam is mellette bulik alkalmával..ez időszakba rendszerint alul maradtam..Most már csak sörözök, az még kis mennyiségbe egészséges is..az alkohol gyengíti az izmokat, beépül szép fokozatosan a szervezetbe! Maradj a sportnál, mellette sörözz! ;)
2011. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mondj le a piáról vagy a box-ról válasz !!
2011. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, én idén nyáron rengeteget partyztam, VOLT, EFOTT, heti 1-2 buli, házibuli, minden, de emellett imádom a testépítést, és látom, hogy sehova nem vezet, csak muszáj volt szétcsapnom magam, egy lány miatt.

Amúgy rengeteget visszaestem...


De visszatérve a te kérdésedhez, 2-3 hetente belefér, tarts mértéket, és szerintem nem lesz baj, csak ne a beb@szás legyen minden napra a célod.

2011. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nekem nincs semmi komoly sportkarrierem, teljesen hobbiból csinálom, és még így sem megyek el bulikba. Kinek mi a fontos, ugye.
2011. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Kiváncsi vagyok hogyan döntöttél :)

Mi van veled?

2014. nov. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!