Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ugrálás lehet olyan hatékon...

Az ugrálás lehet olyan hatékony, mint a futás?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm utál futni és az ugrálásra esküszik. Beteszi a kedvenc zenéit és szökdel. Sima, terpesz, harántterpesz, terpesz-zár, csípőforgatással, mittomé hogy még. A kezével is "hadonászik" közben. Szerinte ez van olyan jó mint a futás. Én nem tudom eldönteni h igaza van-e. Szerintetek egységnyi szökdelés felérhet egységnyi futással? Pl fél óra futás-fél óra szökdelés.
2011. aug. 17. 16:16
 1/5 oyeacch ***** válasza:
mondd meg neki hogy iknább kecskét bazshatna.
2011. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen szempontból érted a hatékonyságot?

közlekedésre nem hatékonyabb, pláne, ha egy helyben ugrál.

energiaégetésre meg egyik sem különösebben hatékony.

(futás bizonyos edzéstervvel lehet azért durván energiaigényes)

2011. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lábizmosításra használja azt hiszem, vádli és comb, de lány, szóval nem Svarci izmokat akar. De ha egyik sem hatékony akkor akár azt is mondhatjuk, h ugyanannyira, nem ? :D
2011. aug. 17. 18:27
 4/5 oyeacch ***** válasza:
Aczél, ment email, nézd meg, köszi.
2011. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azt írtam, hogy a futás nem hatékony közlekedésre?


izmosításra kb. ugyanolyan hatástalan mindkettő.

kivételt képez az edzetlen ember izomzata, ami attól is látványosabb lesz (a semmihez képest) hogy egyszer combon rúgom, és a 10 éve futó sportolók, akik rendes kajálással és 10 év edzéssel izmos lábra tettek szert. kb.

2011. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!