Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen balett jellegű torna...

Milyen balett jellegű torna dvd-t tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben RSG-ztem, de most sajnos van némi felesleg rajtam 2 gyerek után, viszont a "súlyzós, edzzünk hatalmas izmokat" helyett én balettel szeretnék hosszú szép formákat elérni. Régebben a zone club-on volt egy olyan műsor amiben a New York balett táncosai mutattak edzés programot. Ezt azonban sehol nem találom hogy megvegyem, meg most láttam a Tracy Anderson féle tornát ami hasonló lehet, de ezt sem találtam még dvd-n egyik boltban sem. Ismertek ilyesmit? Mit ajánlatok?
2011. aug. 18. 10:16
 1/2 anonim válasza:

[link]


A Ballet Beautiful rendszert Mary Helen Bowers fejlesztette ki, Ő az a Ballerina, aki Natalie

Portman-t felkészítette a Fekete Hattyú (Black Swan)

címszerepére.

A DVD-ket az USA-ból tudod megrendelni, de postai költséggel is csak kicsit drágább, mint egy hazai fitness DVD.

2011. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2012. febr. 21. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!