Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a karomról a felesleges izmot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 éves lány vagyok, és hát a sporttól eléggé kiizmosodtak a karjaim, és mivel alapból vékony vagyok jó alakom van, így nagyon zavarnak a karjaim :/...van erre valami megoldás? most ne ilyen nagyon izmos karra gondoljatok, de egy lánynak azért...remélem értitek
2011. aug. 19. 13:52
1 2
 1/19 °:Amigo:° ***** válasza:

Nincs felesleges izom !

Nem hiszem, hogy ez közrejátszik abban, hogy nem fejlődött ki az agyad...

2011. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehetőleg normális válaszokat szeretnék...de van felesleges izom régebben sportoltam, és most már egyéb okok miatt ráhagytam, és nőiesedni szeretnék, ezért kérdeztem...gondolom nem csak én vagyok így ezzel...köszi-.-"
2011. aug. 19. 14:02
 3/19 °:Amigo:° ***** válasza:

Miért az izom megakadályoz a "nőiesedésben" ?

(16 évesen azért még van időd)

Mit szeretnél helyette, zsírt? Az formás szerinted? Az a nőies, ha valaki puha és plöttyedt?


Az izomnövekedés amúgy elképzelhetetlen tesztoszteron nélkül, így nem hiszem, hogy ilyen fiatalon "túl izmos" lennél....

Ha az átlagnál kicsit izmosabb vagy akkor szerintem sokan irigyelhetnek inkább.


(fotót tolj föl, mert így erős túlzásnak vélem a "problémádat")

2011. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Alapból izmos a testalkatom, szóval lehetséges...na igen rendőrnek készülő barátnőm irigy rá... légyszíves hasznos tanácsokat adjatok.
2011. aug. 19. 14:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha már nem sportolsz úgyis megeszi a tested az izmaid. Csak idő kérdése és plötyi zsírdisznó leszel.
2011. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elárulnám hogy voltam már hízókúrán...eredménytelenül.Miért nem lehet normális válaszokat adni?? Amúgy de még sportolok csak már nem azt amit eddig, és a mostani tevékenységem nem a karokat gyúrja.Látatlanba meg ne fikázd az alakom.Köszönöm, a továbbiakban nem tartok igényt a válaszaitokra.
2011. aug. 19. 14:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Felesleges izmot a tested nem fog megtartani, amire nincs szüksége azt lebontja.
2011. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. aug. 19. 14:30
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy képet azért megnéznék arról a felesleges izomról!

Ti lányok olyan hülyén tudjátok értékelni néha a testeteket, hogy az borzalom. :D

2011. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik alapvetően szélesebb vállal, vaskosabb karral, combbal, fenékkel fejlődnek komolyabb, illetve rendszeres sporttevékenységek nélkül. A genetikai alkatodon nehéz változtatni. Örülj inkább ennek. Neked nem fog legalább lógni a tricepszed, csak ha nagyon elhanyagolod.

És még mindig sokkal jobb, hogy egy picivel vastagabb a felkarod, mint ha a feneked és a combod lenne brutál vastag.

2011. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!