Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg "diszkósan...

Hogyan tanuljak meg "diszkósan" táncolni otthon?

Figyelt kérdés
Mostanában hívtak többször diszkóba, de mindig kifogásokat kerestem, mert sosem voltam még diszkóban, és nem tudom hogy kellene "táncolni". Úgy nem akarok lemenni, hogy majd utánzom amit a többiek csinálnak. Tudna esetleg valaki valami oldalt ahonnan elleshetném az alapvető mozgást? Utána majd kialakul...
2009. ápr. 15. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is ez volt a gondom, én 22 évesen voltam először diszkóban, mert előtte nem ilyen bulikba jártam - csak pogózni tudtam :) De nem egy nagy ördöngősség. Lány vagy, vagy fiú? Mert ha lány vagy, akkor annyi az egész, hogy a zenére riszálod magad, mozgatod a csípőd, a tested, ennyi az egész. Amúgy sem muszáj azonnal táncolnod, mi se azzal kezdjük, először leülünk, iszunk egy-két italt (úgy sokkal könnyebb táncolni is, eleinte én is feszélyezve éreztem magam, ha nem ittam előtte pár italt), utána megyünk csak táncolni. Amúgy tényleg az a legjobb, ha megnézed, hogy mások hogy táncolnak, nincs ebben semmi nehéz, majd te is meglátod, hogy semmi bonyolultat nem csinálnak. A csajok többsége csak lépeget, mozgatja magát, nem csinálnak semmi extrát, ezt kb. 2 perc alatt el lehet lesni.
2009. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%

csatlakozom az elöttem szólóhoz, csak riszáld magad

de amúgy ha nagyon érdekel milyen egy diszkó meg hogyan táncolnak nézd este a viván a club rotatation-t

ott látod hogy táncolnak mások :D

jó szórakozást

2009. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ha fiú vagy,akkor lehetőleg ne riszáld magad xD

akkor lépegess ideoda,kis kézmozgás fej körül..

ne feszengj..ennek a lényege,hogy ellazulj! :DD

2010. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!