Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérje/fehérjék...

Melyik fehérje/fehérjék lennének a legideálisabbak?

Figyelt kérdés

15/F 173cm 60kg

Napi 2x vagy 3x kéne innom? Ha 2x akkor gondolom elég lenne egy gyorsfelszívódású (pl:100% whey) reggelre és edzés után.

Ha napi 3x akkor kéne egy estére is. Olyannak melyiket ajánlanátok? Ha lehet ne legyen megfizethetetlen. Ja, és heti 3szor edzek.


2011. aug. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Estére a kazein a legjobb.
2011. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:

Fölösleges túlmisztifikálni az esti lassú felszívódású fehérjét. Szerintem egy hétköznapi szervezetnek éjszakára is elég bármilyen készítmény. Persze ha megteheted vehetsz akármilyet is.


Azt pedig hogy mennyit kell innod azt ugye az étrended határozza meg.

2011. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Teljesen egyetértek abban, hogy egy átlagos, nem testépítő embernek simán megfelel bármilyen turmix éjjelre. Az meg egyértelmű, hogy egy nap annyiszor egészíted ki az étrended, ahányszor szükséges.

Én azt mondom neked, hogy este lefekvés előtt egyél túrót.

2011. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek!

pont most ettem túrót:DD

2011. aug. 21. 22:39
 5/5 TOMAtm ***** válasza:
15 évesen szerintem semmi értelme ilyenre költeni,de te tudod.
2011. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!