Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ipari fehérje megromolhat?

Oláh Péter kérdése:

Az ipari fehérje megromolhat?

Figyelt kérdés
már 3 hónapja áll a szekrényemen a fehérjeporom (ipari) valamennyit használtam belőle gyúráshoz de 3 hónapot kihagytam. Megromolhatott már azóta? kb fél éve vehettem egy havertól.
2011. aug. 21. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ipari fehérje sem most, sem korábban nem volt jó "gyúráshoz", ne használd!
2011. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Légyszíves olvasd már végig a kérdést... arra amit írtál a kutya nem kíváncsi köszi
2011. aug. 22. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:

.. pedig lehet többet segíthetne a válasza mint hinnéd..


száraz, alacsony vízaktivitású porról van szó, ugye? nem, nem valószínű, hogy bármi baja lenne.

2011. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát kicsit becsomósodott.. ezért nem tudom mi van vele
2011. aug. 22. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:

hmm.. tárolási körülmények: nedvesség? ha felvesz nedvességet, már lehet romlandóbb.

szekrényben sugárzás fény nem érte gondolom.


1 kis kérdés. milyen az ipari fehérje? ha por, vízzel elkeverhető, oldható?

mekkora a fehérjetartalma? (mekkora a fehérjeporoknak - sima tápkiegnek a fehérjetartalma?)

tehát valami hasonló készítményről van szó, mint a hagyományos fehérjeporok? 1. válaszoló miatt gondolom, hogy van különbség, de nem tudom mi. a sima fehérjepor nem romlékony.

2011. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

liszttől légiesebb, könnyebb állapotú

azt nem tudom mennyi a fehérje tartalma de gondolom sok lehet.. szekrény tetején tartom

2011. aug. 22. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor a liszt miatt csomós. baja szinte biztos, hogy nincs.
2011. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs benne liszt:D csak ahhoz hasonlítottam
2011. aug. 23. 10:05
 9/10 A kérdező kommentje:
illetve viszonyítottam
2011. aug. 23. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:

ja hogy "liszttől légiesebb" nem mint a liszt miatt légiesebb (nem is értettem, de reggel van) okééé. félreértettem, de akkor sincs valszeg baja. bár nem érlelném direkt sokáig. penészes lehet száraz termék, pláne ha

nyitva van, nyitott térben (levegőáramlás) és nedvességet kap a levegőből. ez ugye nem feltétlen látszik, hisz nem kell bezöldülnie ahhoz, hogy penészes is legyen, de azért ha tényleg elszaporodtak volna, azt látnád.

továbbra is azt mondom, hogy fogyaszthatónak kell lennie.

2011. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!