Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavó por, ipari fehérje?

Tejsavó por, ipari fehérje?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki tudna nekem szerezni 80%os tejsavóport. Sajtgyárból elég olcsón. Ti mit gondoltok erről? Esetleg valaki próbálta? Vagy nagyon szennyezett? Valójában csak izmot szeretnék növelni, ehhez pedig a fehérje kell. De félek, hogy fosni fogok tőle meg ilyenek. :) Vagy ezt csak azért mondják mások, mert irigykednek, hogy ilyen olcsón hozzájutok? Kérdésem még hogy mennyit? 70 kiló vagyok, szóval akkor 140 g fehérje kell nekem. 10g ban van 8g fehérje ha 80%os. egy 50 g-os mérőkanállal akkor 3 adag elég ugye?
2011. márc. 14. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem tudom,de nekem jó a rendes tápkieg! haverod?sajtgyárból? elég cinkes szerintem de te tudod!
2011. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

próbáld ki és majd kiderül milyen. :)

egyébként nagyon sok a 3x50g szerintem. csak annyit egyél belőle, amennyi a rendes étrendedből hiányzik, hogy meglegyen a 140g fehérje. Tehát ha megeszel napközben 90g fehérjét, akkor elég egy adag is. És ne felejtsd el, hogy a szilárd fehérjeforrás mindig sokkal jobb mint a táplálékkiegészítő.

2011. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kivéve edzés után! :)
2011. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igenigen tudom. Hát a nap folyamán meglesz a 140g. Mert mondták, hogy végülis egy volumass 35 is ebből áll, csak ott megízesítik, és különböző dolgokkal teleszórják. És ebben azért van valami:) Mert ki adna el egy drága cuccot olcsón??! :) senki. Olcsót drágán inkább, megspécelve mindennel+reklám:)

Én valójűban 2 adagra gondoltam a nap folymán.

2x50g. Reggel, és edzés után. Vagy edzés előtt edzés után? melyik a jobb? Este pedig túró.

Végülis én tömegnövelek, és nekem rengeteg szénhidrát is kell:) Az ismerősöm azt is mondta, hogy tud savóport is. Az pedig 30% fehérje, többi ch. Mit gondoltok??

2011. márc. 14. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
drága cuccot olcsón senki nem ad el! de sz@rt olcsón,annál inkább!
2011. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egy hónapban 4000ft a volumass ha edzés után iszod,igazán ki lehet bírni és nem ártanak azok a plusz dolgok amik benne vannak
2011. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a kérdések feletti keresőbe írd be: ipari fehérje

[link]

2011. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
havi 4000?? hát sztem a nagy volumass elég 1 hónapra. nekem a Nitro Gain is 20 napig tartott. És Jumbo is rohadtjó, emrt szpen hozta a kilókat, de az a baj, hogy másra is kell a lóvé, és csak néha tudok megspórolni ilyenekre. De mindenesetre egy próbát teszek eziránt:) Csak nem fogok tőle meghalni:)
2011. márc. 14. 16:58
 9/15 anonim ***** válasza:

a nagy volumass 1 hónapra? 6kg!

60 adag,edzés után 1 adaggal 5 hónap!

a kajád nincs rendben azt gyanítom!

2011. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát reggel, és edzés után kell 1 adag. pihenőnapon meg 1. Én így szedtem, meg haverjaim is.

De szerintem egy próbát megér ez a tejsavópor.

2011. márc. 14. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!