Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálom a felüléseket, de...

Csinálom a felüléseket, de semmi hatása a hasamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a hasamon, csinálom a felüléseket 2 honapja de semmi nyoma, esetleg valakinek van valami hasizom fejlesztő/háj égető tanácsa ? Csak olyan irjon aki tapasztalt e téren, köszönöm :)
2011. aug. 22. 22:59
 1/9 anonim válasza:
A futás sokat segít és lehet mellette felülésezni is mewg persze oda figylesz nem napi 3 zacskó csipsszet tömsz magadba mert az sem segít xD Meg persze nme egyi knapról a másikra megy...
2011. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi zsírégetés, a zsír csak szálkásító étrenddel tűnik el. keress rá
2011. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A felülés kalóriafelhasználása igen csekély,ezért nem csoda,hogy nem látsz változást.

Magasabb kalóriafelhasználású edzést nézz ki,pl ugrókötél és figyelj a diétádban,hogy meglegyen a kalóriadeficit.

Diéta nélkül persze nem fog csökkenni a testzsír.

A felülés meg elsősorban a derék erejét fejleszti,nem célzottan a hasizmot.

2011. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Geri31 válasza:
Azt hiszem az lehet a problémád, hogy hasazással akarsz fogyni. Az a hasizmod fogja erősíteni, de a fedő zsírréteget nem fogja eltüntetni. Ha ilyet akarsz, akkor ahogy előttem is írták, vigyázz mit eszel és mennyit. Finomított ételek (tészta, kenyér, krumplira is vigyázz) fogyasztása kerülendő, mellé sok vizet igyál naponta akár 3-4 litert is. Hasazz továbbra is, mellé majd napi szinten futás, görkori, ilyesmi, ezeket aerob jellegű mozgásnak hívják, mert sok oxigén felhasználása mellett közepes intenzitással terhelik a szervezetet, aminél a zsírraktárakhoz nyúl. Ez persze minimum fél óra, de minél több, annál több zsír ég el, ez már a kitartásodtól függ... Ha így csinálod majd, lesz eredménye meglátod!:)
2011. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

8:20-asnak igaza van, futásfutásfutás (a lényeg az aerob mozgás)

Én le akartam adni 5 kilót, elkezdtem futni, hasra nem csináltam semmit, mert lány vagyok, és úgy voltam vele, elég, ha lapos (nem volt nagy) erre 3 hónap futás után ha befeszítettem, már látszottak a kockák:)

Ha erre ráedzenék, kijönnének befeszítés nélkül is, csak nem akarok kockákat:)

(pasin klassz;)

2011. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előzők 8:20 meg az előttem levő tökéletesen mondta futás aerobick fitness tehát olyan jellegű ami inkább izgat felülést felejtsd el az hát és azt is szedi szét hasprés meg a világ legnagyobb baromsága iszonyat sokat tudok és hát nem mondanám hogy a hasam a legkeményebb pontom szóval ez ilyen kamu dolog anno a koxhoz fejlesztették ki könnyü gyors . Ha erősítreni akarod a hasfalad lábemelés lábtolás vízszintesen nah ezek keményítik a hasfalat rendesen ezek az igazi gyakorlatok ,de ha nem a hasfal erősítés a célod ezek is tök feleslegesek mert nem azt a célt szolgálják amit te akarsz
2011. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző, olyan dolog ami inkább izgat? hát én tudok egy pár dolgot ami izgat :D

De igazad van, annyi a lényeg hogy a felülés sem erősítésre, sem fogyásra nem való. Fogyáshoz diéta, hasfalerősítésre hasprés.

2011. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod csinálhatok olyan kérdést mi izgatja fel dilisnyuszit és ott kiélheted magad :)
2011. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem nem köszönöm, szerintem hagyjuk.
2011. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!