Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fegyencedzéses eredmény...

Milyen fegyencedzéses eredményeket értetek el?

Figyelt kérdés

láttam sok hozzászólást fegyencedzéssel kapcsolatban, még hetekkel hónapokkal előttről...hogy "most kezdtem el"...meg "egy hete kezdtem el csinálni én is"...stb..

Akik elkezdték, és csinálják, ők milyen eredményeket értek el? Milyen változást vettek észre magukon, az állóképességükön, erejükön, alkatukon, és mennyi idő alatt?

pozitív és ha van, akkor negatív tapasztalat is érdekel. előre is köszönöm


2011. aug. 23. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hete kezdtem el, de előtte is viszonylag edzett voltam( pl: fekvőtámaszból 6. középhaladót, egylábas guggolásból pedig jobblábbal 1-2 db -ot is megtudtam csinálni). Ami fejlődést észrevettem az elsősorban a lábemelésnél jelentkezett, mert ebben gyenge voltam. Először a térdfelhúzásból is alig tudtam megcsinálni a 20 -at, de mostmár a 40 is megy, és fekvőtámaszból is már megy 1-2 db egykezes, bár még nem tartok ott, de azért kipróbált tegnap. Bár az is hozzátartozik a dologhoz, hogy nem pontosan az edzéstervet követtem, hanem azon kívül is csináltam néhány más fajta gyakorlatot.
2011. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is kondiztam előtte most fegyenc edzés sokkal több ideig tudok erőt kifejteni , gyógyult egy két kondival történő sérülésem (könyék fájdalom), Combom az nagyon durván megnőtt pedig 100 kilóval tudtam gugolni igaz a súllyal való gugolásba nagyon benne van a hát is szóval illúzió , meg nagyon szinpatikus ez a összezárt lábú gugolás hogy tényleg mindenre megy a kézen állásos cuccal még elvagyok ott az egyensúly hiány benéz :)
2011. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A csípőemeléses,hidas gyakorlatok teljesen rendbe tették a derékproblémám.

Bárhol tudom csinálni,ha elunom magam.

Viszont tévedés ne legyen.

Az állóképességhez nem sok köze van.

Annak a fejlesztésére az ugrókötél,kocogás,kardió edzések valók.

2011. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

örülök a kommenteknek, mert akkor ezek szerint én se csak hallucinálom vagy bemesélem magamnak, hogy nem fáj már annyira a derekam. nyílt hátgerincem van, és pluszban bejött erre még év elején egy gerincsérv..és mostanában nem nagyon volt olyan reggel, hogy ne fájt volna a hátam..de mostanában egész jó...: )

az a vicc, hogy az elején félve kezdtem bele...gondoltam mi lesz velem meg a fonnyadt hátammal ha elkezdek gyertyában "guggolni" meg fejen állni stb...de pont, hogy az a tapasztalatom nekem is, hogy pozitív hatással vannak ezek a hátamra...:)

én nem hagyok ki fokozatot, de edzés közben azért a csuklómat meg szokták viselni a dolgok...pl fejenállásnál, fekvőnél..de csak edzés közben érzem meg egy kicsit utána még, de másnap már semmi baja a csuklómnak..

: )

2011. aug. 24. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
nem be halozod ennyire jók a gyakorlatok és igen állóképességet tényleg nem növel és jól mondta a srác ugró kötél (bemelegítésnek 15-20 perc folyamatosan ) futós cardio /cardio tánc mondjuk ha jobbra balra ugrálsz úgy hogy irányonként berogasztasz az állóképesség mert ehhez kitartás kell .
2011. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!