Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Koksz? (többi lent)

Koksz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem róla:


1,A koksz az miben károsítja a szervezetet?

2,Simán be lehet szerezni?

3,Drágább mint egy táplálékkiegészítő?

4,Ha abba hagyja az ember DE ugyanúgy edz mint az előtt" akkor vmien szinten lefújódik gondolom az ember de nem lesz ugyanolyan a testi felépítése mint azelőtt vagy igen?

5, Ti használtatok már kokszot? Tapasztalatok?

6, Az ugye por szerűség mint a táplálékkiegészítő vagy injekcióval kell beadni ?

7, Nagyon durván megnyúlhat a bőr/szétrepedezhet?



Bocsi a sok buta kérdést de kíváncsi vagyok rá :) 19/L

Hirtelen ennyi jutott eszembe, nagyon szépen köszi ha vki válaszol rá :)


2011. aug. 25. 13:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kox
2011. aug. 25. 13:52
 2/14 anonim ***** válasza:

1) midenben

2) kapcsolat kérdése, mi a sima

3) relativ

4) lefújódik :D ez a felfújódik ellentéte?

5) nem

6) tabletta vagy folyadék

7) igen, egyénfüggö

2011. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 oyeacch ***** válasza:
100%

NE MÁÁÁR!!!


Csaj létedre koxolni akarsz? Szégyelld magadat. Már azért is mert megfordult a fejedben.

2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi :) igen megfordult a fejemben szégyenli nem fogom :) de nyugi nem fogok csak érdekelt :)
2011. aug. 25. 14:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kokszolok és nincs problémám belőle. De nem tudom te miért gondoltál erre :S 16/f
2011. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Én a helyedbe nem koksz-olnék mert csaj vagy!

Még pasinál elmegy de csajnál(szőrösödhetsz,gyorsabb lehet a hajhullásod,férfi hormonokat is kezd el termelni a szervezeted a koksz miatt ezért megváltozhat az alakod és az arcod is. A kérdésedre!:

1: vese, májat károsítja(fölleg a tablettás)szájon át kell bevenni.

2:Nem ez illegális dolog mint a drog

3:Olcsóbb mint a táp kieg ezért is használják sokan a testépítök közül és(sokkal nagyobb az eredmény)

4:Nem minden szernél esel visza annyira de viszont minden szernél visza esel egy minimális szinten.(Winstrol szálkás izmot hoz és nem annyira erős koksz pl-ul)

5:Nem de akarok majd. 19/F

6:Van injekciós és tablettás is az injekciós-ból van több fajta van amejik sürűbb és nagyobb tű kell a beadásához.

7:Ha keményen nyomod az edzés és olyan genetikád van hogy gyorsan fejlösz akkor igen megnyúlhat a bőr és megrepedezhet.Nekem a sima konditol is repedezett a válamnál a bőr.

REMÉLEM SEGÍTETTEM! :)

2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

tényleg erre is gondolj kiscsaj! szőrösödés férfiasodás stb... mind mind mellékhatás. a végén még pocsös lány leszel:) sztem hagyad ezt.. biztos szép vagy ne rontsd el magadat ilyen szerekkel.


20:50 voltam.

2011. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)


Nyugi nem fogok :)

Am azért fordult meg a fejemben mert vékony vagyok :/

2011. szept. 24. 20:41
 9/14 anonim ***** válasza:
figyi írj privit velem bármikor bármit megbeszélhetsz! :))
2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy :) de már nagyjából megválaszolták a kérdéseim ezzel kapcsolatban :)
2011. okt. 18. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!