Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire számít soknak egykeze...

Mennyire számít soknak egykezes súlyzós bicepsz edzésnél 18 kiló?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, pár hónapja kezdtem el edzegetni két egykezes súlyzóval bicepszre (is) és érdekelne, hogy milyen szinten állhatok most. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 27. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég jól állsz bár nem csak bicepsz-ből áll az élet!
2011. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
nem rossz,majd megy az még fel ne aggódj,de a szintedet hogy érted??? erőemelésben???? mert a testépítés az nem a súlyokról szól.
2011. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Semennyire. Láttam én már 30as kezű barmot ráncigálni a 20asat. Szóval hiába akarsz itt vagánykodni, normális embereket nem fogja meghatni.
2011. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 18 vagyok

én is egykezesezek egy 8 és egy 11 kg-s súlyzókkal, úgy megedzettem ma reggel magam, hogy nemrég még felemelni a kezem is alig bírtam, de hogy ennyivel edzek nem azt jelenti, hogy ne bírnám el a 18-at, csak én a nagyobb ismétlésszám híve vagyok


persze én értem a kérdésedet, igazából, hogy 18al egykezesezel nem igazán az erő fokmérője, ha ez volt a kérdésed, lehet, h kétkézzel sem bírnál engem lenyomni szkanderba, de persze az ellenkezője is, edzésfüggő az egész

2011. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Írd le, hogy mennyivel csinálod a felhúzást, guggolást, fekvenyomást és akkor majd megtudjuk mondani, hogy milyen "szinten" állsz.
2011. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figy, 18 kilós egykezes súlyóval bicepszezni már egyáltalán nem rossz eredmény, ha nem hintázol, dülöngélsz és rendesen megy vele a karonkénti 8-8 legalább... Én magamból kiindulva a 10essel is birkóztam az elején, szóval egyáltalán nem rossz eredmény, ha frankón csinálod.
2011. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem rossz eredmény
2011. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fekvenyomásra nem volt lehetőségem a nyáron, helyette fekvőtámaszoztam, abból (ágyra feltett lábbal) 25-30 megy, tehát fekvenyomásba kb 50 kilóval bírnék szériázni, emellett felhúzni magam nagyjából 10-15-ször bírom, gugolni nem szoktam, csak futni. Megközelítőleg 185 magas vagyok, és 80 kiló, a karom jelenleg átlagos (34-es). Tudom, hogy a rendszeres edzéstől egyre többet fogok bírni, a célom 30 kiló, a fekvenyomásban meg legalább 100-ra szeretnék majd eljutni. Nem arcoskodni akartam egyébként, hiszen arc nélkül nem is lehet arcoskodni, vagy legalább is nem ér semmit. Ezek alapján milyen kisegítő edzéseket javasoltok még?
2011. aug. 27. 19:30
 9/9 cynic ***** válasza:

"gugolni nem szoktam, csak futni"


Guggolj! Futástól soha nem lesz masszív lábad.

Olvasd el ezt a cikket:


[link]

2011. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!