Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Cindy...

Mi a véleményetek a Cindy Crawford - Fitness csak neked torna DVD-ről?

Figyelt kérdés

A héten elkezdtem ezt a tornát, 4x csináltam eddig. Kb mikortól lesz érezhető/látható a fogyás?

Mellette igaz, szigorú diétát nem tartok, de odafigyelek rá, hogy mit/mennyit eszek.

Nektek mi a tapasztalatotok a DVD-ről?


2011. aug. 27. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Nos...nem tudom melyik videojarol beszelsz...de a shape of your body amit en meg a nagynenem csinalt az nagyon jo volt. Igaz en minden nap mecsinaltam...napi 1.25 igazan megeri az egeszsegedert...szal nalam 2 het utan lathato volt az eredmeny ugyanis az utcan megallitott egy csaj h basszus fogytal....de ez egyentol fuggo....csak kezd el csinalni etkezz normalisan ne dietazz..es idovel meglesz az eredmenyr...kulonben meg csak egy kritikus idon belul nehez 2 het utan majd meglatod rendesen majd kivanni fogod a megszokott tornat mert a szervezeted be fogja iktatni a tudatodba a rendszeresseget...

Nagyon jok a cindy videok...a legjobbak..egyszeruek a gyakorlatok es hatasosak...jo kozerzeted lesz tole es.meg formasabb is leszel....vesziteni nem veszithetsz csak nyerhetsz.vele ha vegig csinalod...nekem 8 kg sikerult lefogynom 5 honap alatt de en nem dietaztam kajakra meg nekem annyi eleg is volt

2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!