Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente 5 ször csinálok...

Ha hetente 5 ször csinálok 100 guggolást formásodhatok?

Figyelt kérdés
persze szabályos guggolásra gondolok
2011. aug. 29. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább csináld 3x,de 150-200at.

A formásodás-izomtömeg növekedés-meg a kaján múlik elsősorban.

De ha csinálsz 3x20 egylábas guggolást és mellé tömegnövelő a táplálkozásod,akkor tényleg el tudom képzelni,hogy fejlődnél izomtömegben.

2011. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3x20 szabályos egylábas? tömegnövelő étrend mellett? azt én is elhiszem, hogy meglátszik.

Kedves Első válaszoló, te ezt meg is tudnád csinálni?


mert hátő.. vagyok ahogy vagyok, na de egy edzés alatt.. mondjuk 2x20-nál többet nem tudom elképzelni hogy, mennyi pihenéssel tudnék megcsinálni :D

2011. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy tudom megcsinálni:D.

Csak hát ha ilyen lelkes és szeret guggolni testsúllyal,de súllyal nem akar,akkor ennek az elérése minimum 1 év,szóval jól el lesz vele:).

2011. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

áááá :DD

de majd egy ilyen magas ismétlésszámú egylábas-guggolást.. ez nálam már *extrém spe. edzés* kategóriába fog kerülni :D

2011. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!