Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami torna amitől...

Van valami torna amitől nagyon légies, kecses testalkatom lesz?

Figyelt kérdés
(lány vagyok) olyan mint egy balerinának. vagy ha vastagabb csontjaim vannak és elég nőies a testfelépítésem (nagy csípő, comb, mell stb.), akkor már nem lehet olyan?
2008. márc. 8. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt szerintem testalkat kérdése. nem mindenki lehet légies, kecses, tehát balerinának sem mindenki alkalmas. másrészről a balerinák egy része (biztos nem mind) nem kevés koplalással éri el az alacsony testsúlyt.

szóval szerintem egy 'nőiesebb' testalkatú lány/nő kínkeservesen tudna csak olyan lenni, megkockáztatom: számára egészségtelen módon.

próbáld ki amúgy a pilates-t. azt mondják igen jó izom- és testformáló.

2008. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
balett,mindenféle tánc, szertorna(szallaggal,húú,az olllyan gyönyörű és nőies). bár én úgy látom a talajtronászok is igen kecsesen mozognak. de mauyg szerintem elég ha otthon gyakorolsz,néha megnézed a filmeken hogyan teszik a nagyvilági nők,színésznők,énekesek,modellek,stb-persze ne vidd túlzásba. egyébként én is igy csináltam,a mozdulataim a filmekből néztem, ajárást a divatbemutatókról tanultam,a táncot pedig a klippekből,és folyamatosan kapom a bókokat fiatalabb,idősebb férfiaktól,ismerősöktől,idegenektől,szüleim barátaitól is,hogy királynői vérem van biztos,meg miylen kecsesek a mozdulataim,tartásom,meg miylen jól áncolok,meg olyan a járásom mint egy iylen oylan spanyol telivérnek. szóval gyakorolj otthon. én a 8cm-s tűsarkúban is egyedül otthon sok gyakorlással tanultam meg járni,és hallottam hogy discoban sorbanállva több férfi is ott szörnyűlködött,hogy egy lány aki elment mellettünk minek vezs fel magassarkút ha nem tud járni,oylan szerencsétlen volt-de hát ez elég gyakori. csak gyakorlás,gyakorlás és gyakorlás.hajrá!
2008. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!