Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Dvd-t ajánlanátok...

Milyen Dvd-t ajánlanátok itthoni mozgásnak, ha nem fogyni, csak izmosodni szeretnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék itthon tornázni, hogy izmosabb legyen a testem. Alapból vékony vagyok (49kg), ezért fogyni nem szeretnék, de izom alig van rajtam.

És hát mit ér a vékony testalkatom ha nem, tornával nem izmosítom egy kicsit? :)


Vannak olyan torna dvd-k amik erre hatnak? Rubint Réka, Béres Alexandra, őket hallomásból ismerem, de ők nem inkább fogyi dvd-ket adtak ki? Vagy ki edzésterve lenne jobb nekem?


2011. aug. 29. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem DVD-re kell mozogni a homokos Shobert Norbival. Miért nem választasz valami sportágat, aminek eljárnál az edzéseire.


Gondolom hölgy vagy. Ha suli vagy munka után úgy érzed, hogy van szabadidőd elég, akkor járj el capoeira vagy taekwondo edzésekre. Na az megmozgat, és még hasznos is lehet.

2011. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mert nincs időm eljárni edzésekre! Míg itthon megoldhatom akár este 8 kor is egy 45-60 perc alatt, ha eljárok máshová, az minimum 3 óra hossza ha nem több (elkészülök elsétálok, edzem, hazasétálok)

Illetve itthon anyagilag kifizetődőbb. Tudod nem mindenki teheti meg hogy havonta X-ezer forintot edzésre költsön......

2011. aug. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!