Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az érdekelne hogy 15 évesen...

Az érdekelne hogy 15 évesen egészséges-e hogy teljesítmény fokozót szedek+fehérjét? 15/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
22%

Természetesen nem. Ezeket a fehérjeporokat jogilag Magyarországon senki sem vizsgáltatja be, mivel nem minősül élelmiszernek, pusztán táplálékkiegészítőnek.

Én is szedtem, már 1,5 éve leáltam vele, de a vese és májfunkcióim így is nagyon rosszak, 23 évesen. Ha veszed, most leállsz vele, nem éri meg.

Én azóta tojást, sajtot, tonhalat és szárnyasokat eszem, kicsit drágább, de tudom mit eszem meg.

2011. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ahol vettem azt mondták hogy nyugodtam szedhetem...
2011. okt. 22. 21:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne a fehérjétől szar a veséd. Teljesítmény fokozót viszont ilyen korban felesleges szedned.
2011. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fromjezus ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak üzenném, jobban jártunk volna ha a lepedőn végzi...


Szerintem ha komoly sportot űzöl, versenyszerűen!! akkor érdemes megfontolni, mind a teljesítményfokozó mind a fehérjék szedését. Ha Viszont nem, akkor csak a pénztárcád soványabb lesz s feleslegesen terheled a szervezetedet. Fehérjétől meg nem lesz semmi bajod egy normális fogyókúrába például beilleszthető!

2011. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Zakathol ***** válasza:
100%

Egyáltalán mi az hogy "jogilag senki se vizsgáltatja be"?!

A bevizsgálás egy van/nincs eldöntendő kérdés, nem jogi ügy :D

Teljesítmény fokozót viszont abszolút felesleges szedned 18-20 éves kor alatt semmiképp ne egyél.

2011. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
amugy azért szedem mert amerikifocizom és ezt javasolták h jobb legyek.
2011. okt. 22. 21:57
 7/17 Zakathol ***** válasza:

Akik ezt javasolták neked azok nem kicsit elmeroggyantak!

Pontosan így készülnek azok a hirtelen szívhalált-haló huszonévesek a pályákon...15 évesen is már pörgesd szét magad, hogy jobb legyél...jah...aztán majd 18 évesen jönnek a kis kék pirulák - "figyi ettől majd jobb leszel"...

2011. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
háát okéé akkor haggyam abba??
2011. okt. 22. 22:36
 9/17 anonim ***** válasza:

A fehérjével semmi gond.A teljesítményfokozó....

De ha már ennyire komolyan csinálsz valamit,hogy ilyen cuccokat szedsz,miért nem kérdezel meg valami igazán hozzáértőt,hogy mi a g*cit is eszel te tulajdonképpen.

Ha jó akarsz lenni,légy jó természetesen,de ne ilyen csodalóf*szcuccokkal....aztán majd kamillázol,mikor pár év múlva a máj- és vesefunkcióid esetleg visszafordíthatatlan mértékű romlást mutatnak,és állhatsz a sorban szervdonorért(mire találnak neked,rég megpusztultál).

Kell ez neked?Még leteheted..de életed csak 1 van...és nem mindegy,hogyan és meddig tart....

2011. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22 05 te barom, nem ezektől esnek össze a pályán , hanem szteroidtól.
2011. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!