Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak engem irritál ennyire,...

Csak engem irritál ennyire, ahogy a Palik kommentálja a Forma-1-et, s beszél a társával?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 10:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Jót nevettem ahogy megláttam a kérdésedet, mert a párom nézte a Forma 1-et és épp mondtam neki, hogy Palik elég lekezelően beszél a műsorvezető társával.
2009. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
engem is kiráz tőle a hideg..én Szujó Zolit szerettem.
2009. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szerintem is jó a Szujó, de én azt is szerettem, mikor tavaly valamiért - már nem emlékszem miért - a Véber Gábor és a Szabó Gyula vezette.

Örülök, hogy nem csak én látom így ... én nem is értem, hogy az RTL KLUB hogy engedheti meg az ilyenfajta műsorvezetést. Nem annyira nagy ember ez a Palik, hogy ne lehessen neki megmondani, hogy vegyen vissza a stílusából!

2009. ápr. 19. 10:48
 4/14 anonim válasza:
15%

Engem ez a Gyula irritál de nagyon, hogy pl.: ha Massát mutatják azt mondja: és itt vaaan Raikkönen -.-"

Én speciel akkor nem szeretem nézni ha Palik nincs, nem szeretem hallgatni, hogy azt sem tudják miről beszélnek.

2009. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van az előttem szólónak, azt sem tudják miről beszélnek néha, a Paliknak meg túl nagy arca van, megjátsza az eszét (ami nincs) és lenéző lekezelő a többi műsorvezetővel utálom, ezért inkább külföldi csatornán nézem a F1-et. Az RTL meg nagyon gáz!
2009. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

engem is Gyula idegesít, mindig más versenyzőt mond, meg néhány csapatot nagyon futatt..

Palik meg hát nagyképű, de vannak jó beszolásai ami vicces

2009. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
A Palik egyébként jó sok hülyeséget is mondd.. aszondja 270°-ban meg van döntve a kanyar.. az tudjátok mit jelent? Függőleges fal.. max 270°-os kanyar, de ugye 180°már hajtű kanyar lenne, tehát 270°-al visszafordul magába, de mindegy :)
2009. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Én soha nem nézek Forma-1-et, most is csak véletlen volt odakapcsolva, de nekem is feltűnt. Szinte röhögve megalázza, élő műsorban. Szegény srác meg nem tud erre mit mondani, csak zavartan röhög.


Petranova

2009. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg eléggé csúnyán alázza szegényt olykor,de azért továbbra is a legjobb F1 kommentár a világon - a Gyula meg egyenlőre nem panaszkodik.;)
2009. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
eléggé, befoghatnák már, vagy nem kéne ennyi hülyeséget közben összehordani :@
2009. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!