Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már február óta kitartóan tornázom,heten 5x,2 pihenőnapot szoktam tartani,de van hogy nincs kedvem,lusta vagyok,az első hónapokba ez elég gyakori volt.Mostanában nem tapasztaltam,egészen mostanáig.Mit tegyek ilyenkor?2 pihenőnapnál többet nem szeretnék tornázni.Átlagosan minimum 40 percet tornázok,de ez 1 óra és másfél óra között mozog.Vhogy nem akarom kihagyni sose az edzéseket,bűntudatom van tőle.:S
2011. szept. 3. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Mivel motiváljam magam?
2011. szept. 3. 18:36
 2/4 dirtboy ***** válasza:

meg kéne szeretni amit csinálsz.lehet hogy szereted is csak még nem mondtad ki hangosan magadnak.

nekem is vannak hullám völgyek de ilyenkor arra gondolok hogy ez csak egy ideiglenes állapot és amit csinálok azt akarom és szeretem is.

a fő motivációm az az hogy izmot akarok építerni és ennyi ami hajt előre.amég ez nem változik addig van motivációm.

2011. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért kell fokozatosan emelni az edzésszámot,váltogatni az edzéstervet,hogy éhes maradjon az elméd ne fásulj el.

Te meg egyből heti 5el indítottál.

Változtass edzést és heti háromról indítsd újra.

Havonta heti 1 napot tegyél hozzá.

És lehetőleg csoportos edzésekre járj,ne egyedül edz.

2011. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h eleinte is hetente 5x edzetem..:)
2011. szept. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!