Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lábazás után hány napig nem...

Lábazás után hány napig nem szoktatok futni?

Figyelt kérdés

Kérdésem azoknak szól, akik konditerembe járnak, és lábra is edzenek, sőt még aeroboznak is mellé(tudom, nincs sok ilyen ember).


Regeneráció szempontjából érdekelne leginkább, hogy hány napot hagyjak ki? (pl pénteken lábedzés, akkor aznap tuti kimarad, de másnap már lehet?)

köszönöm


2011. szept. 4. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem másnap még rohadtul izomlázam van, úgyhogy lábazás után 2 nappal legkorábban.
2011. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lábazás után is lehet futni, nem kell kislánynak lenni, kivéve nyuszit, ő lehet. Atléták tudják milyen lábremegtető izomlázzal futni, semmit nem számít ha nem hagysz ki semennyit.
2011. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
először ezt akartam írni én is :D
2011. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy kemény dolog lábazás után futni, de nem biztos, hogy a regenerációnak is jót tesz. :D
2011. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oyeacch ***** válasza:
Nekem egy kemény lábnap után 4 napig izomlázam van, szóval azon a 4 napon tuti nem futnék. Ha elmúlik, akkor.
2011. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!