Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Aki tömegnövelést csinál) Ha...

(Aki tömegnövelést csinál) Ha elmész vendégségbe távoli rokonokhoz és ott vagytok mondjuk pár napig akkor hogy oldjátok meg az étkezést?

Figyelt kérdés
Mert ugye még is pofátlanság lenne vinni kaját, szólni meg biztos nem fogok h ebédre lécci rizst csináljatok meg csirkemellet XD
2011. nov. 8. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:
ráadásul mindig vajas kenyérrel tömnek :S
2011. nov. 8. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, ott edzeni sem tudsz, tehát nincs probléma. Inkább az a probléma, ha otthon szinte kizárólag rizst és csirkemellet eszel.
2011. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
természetesen NEM! igaz napi szinten eszek rizst hússal, de szoktam mást is tésztát krumplit tojást zöldésget stb..
2011. nov. 8. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

nem tudom ki eszik CSAK csirkerizst, azért.. az így nem pont tömegnövelősdi, vitaminok, rostok egyéb zöldséges dolgok nélkül..


Kérdező, én bárhová megyek egyébként szokott nálam lenni rozs kenyér, viszek némi húst is nem tömegnövelő mennyiségben, egyszerűen a kaja nálam alapfelszereltség. de a turmixod miért ne vihetnéd, és plusz étkezésekre meg vehetsz magadnak kaját, egy teljes kiőrlésű kenyér valami hússal teljesen ideális kaja tömegeléskor (is) zöldséggel, 2. és 3. ebédre, 2. vacsorára, 2. reggelire.. :D

2011. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy doboz fehérjét, és akkor azzal kiegészíted a fehérjebeviteled. Tömegelés alatt meg belefér egy két nap szar szénhidrát.
2011. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi utolsó kettő :)


elsőnek még üzenném h ki mondta azt h egész nap csak rizst meg húst eszek :S

2011. nov. 8. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a tömegelők "szabvány" étrendje. Neked is valamiért ez jutott eszedbe a kérdés során.
2011. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zakathol ***** válasza:
Én leszrom, ha nem tudok pár napig rendesen kajálni. Nem élsportoló vagyok, úgyhogy mit izguljak?! :)
2011. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!