Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni torna mire tornázzak...

Otthoni torna mire tornázzak mit kéne csináljak és heti hányszor?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok igy fogyni nem szeretnék. Sőt inkább híznék pár kg-ot. De soha nem tornáztam/nem sportoltam semmit és most egy-két guggolást se tudnék megcsinálni. Elhatároztam, hogy változtatok ezen. Eljárni nem tudok sehova, mert nincs rá pénzem, de itthon csinálnám. Van szobabiciklim és lag trainer-em. Futni érdemes lenne eljárni? Illetve a legproblémásabb terület a fenekem. De gondolom nem elég ha csak arra tornázok. Kérlek segítsetek, hogy mit és hogyan kéne csináljak.
2011. szept. 6. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

futás jó de kezdetben nem biztos hogy fontos mivel pár kgot szeretnél felszedni. Első körben 2 2-3 kg os súlyzóra lenne szükséged vagy akár 1 kg-osra. Azzal heti 3x kis izmokra 3x12 nagy izmokra 4x10 ismétléssel végezz gyakorlatokat. Direkt nem írok gyakorlatot mert rengeteg van. Ki kell tapasztalni melyiket érzed jól. Ezt csináld kb 1 hónapig, utána kezd el bontogatni az edzésed. Heti 4 edzés és 2 részre bontod.

És sajnos az izom gyarapodás legnehezebb része, hogy sokat kell enni, DE minőségi kaját. Ha lehet sok rizs, sok sovány hús, és rengeteg zöldség. Napi 6 x étkezz. Reggel ehetsz kenyeret is stb, este pedig sovány túró, esetleg lenmagolaj. Sajna a jó alakért nem a súlyzókkal kell megküzdeni hanem a kajákkal :)

2011. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
30%

Nahát!

Heti 6X egyen! :)

Nem sok az?

2011. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!