Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen torna gyakorlatokat...

Milyen torna gyakorlatokat csináljak, h a seggem és a mellem nagyobb legyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 11:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha pár kg-t hizol biztos észreveszed hogy nagyobb lesz.1-2kg elég ehez.
2009. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

súlyzózás, bicajozás, plusz egyél szénhidrátot, zsírt cukrot, de ha közbe hasizom gyakorlatot végzel és fekvőtámaszt, akkor tuti a hasad nem lesz nagy,

pihenj sokat, nagyon vékony vagy, vagy csak nincs elég nőies alakod? A túl sok erősítéssel vigyázz, nehogy a melledről a maradék puhaság is leégjen, a túl sok tornától izmosabb lehet, de az olyan kockás, férfias.

Én is nagyobb melleket szeretnék, ezért tornázom, de nem viszem tulzasba, hogy rakodjon is le valami, ez genetika leginkább, ahogy a terhesség alatt is van kainek nől a cicijek osarakat, van akinek alig valamit.

2009. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából vékony vagyok.A combommal semmi baj csak onnal felfelé van baj..:S Enni akarok,de nem megy:S Ilyenkor mit tegyek?
2009. máj. 27. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Előzö hozzászóló: ha akartál se tudtál volna ennél több butaságot összehordani, remélem nem sértődsz meg, ha kijavítalak..


Szerintem alapvetően a kérdező nem azt mondta hogy olyan akar lenni mint egy hízókoca, innentől ha ch-t zsírt és cukrot eszik (sokat), ahogy te mondtad, akkor pedig oylan lesz. És nincs az a sportmunka, amivel ezeket le lehetne dolozni. Az élből butaság, hogyha hasizomgyaokrlatokat csinál akkor oda nem rakódik le felesleg. Genetikailag meghatározott hogy hovarakódik le felesleg, és ezt semmilyen gyakorlat nem befolyásolja..

Mellesleg mért nem mondod a legfontosabbat, a fehérjét?

"A túl sok erősítéssel vigyázz, nehogy a melledről a maradék puhaság is leégjen" ez a mondat best of :D


Kérdező: keress rá guglival: body builder hu alapismeretek, nem fogod megbánni..

2009. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a body builder honlapot ajánlom ott mindent el tudsz olvasni ,ami ebben a témaában érdekes, fontos lehet!!!

2009. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Naponta egyszer málnalevél teát igyál, vagy egyéb teába tegyél málnlevelet. Szárított málnalevelet vásárolj valamilyen herbáriában, és egy háromújjas csipetet (szóval elég sokat)tegyél a csészébe, forrázd le, hagyd álni 15 percig. Változó, hogy mikor kezd látszani, több hét, de fokozatosan nőiesebb leszel. Később se hagyd abba.
2009. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elözö hozzászóló: komolyan beszélsz hogy a málna levél segít? Honnan tudod? Meg miért?:D

Ki fogom próbálni én is csak azért kíváncsi vagyok, mik az észrevételeid, amiböl ezt szürted le.


A kérdéshez meg: a fenekedet tornaval tudod nagyon szépen formasítani, de vigyázz, ne légy lusta és hagydj abba egy esetleg két hét után!;) A mell kérdésnél tanácstalan vagyok, nekem is ugyanaz a problémám van.:D

2012. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!