Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van több színben tornadr...

Miért van több színben tornadressz?

Figyelt kérdés
Pl.: kék, piros, fekete stb...
2011. szept. 7. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl. egyes iskolákban meg van adva, hogy milyen szint kell használni. Nálunk 3 általános van a városban és mindegyikben más szin a kötelezö.
2011. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én iskolámban a kék vagy sötétkék kellene, de mivel senki nem tud találni magának megfelelő méretben és színben így maradt a tarka változat, és csak pólóból kérnek kéket.
2011. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz amit az iskolákban szoktak hordani az azért van mert minden iskolának van egy színe amit tesi órán vagy egyéb iskolai sport eseményeken szoktak alkalmazni így a helyiek tudják hogy ki melyik iskolához tartozhat. Ugye ez azért van mert a fiúktól vagy más színű nadrágot vagy más színű pólót kérnek, és a lányoknak pedig tornadressz formájában kell a követelt színt hordani.

Nálunk 2 iskola van, egyikben ott nem kell dressz de kérik vagy az iskola címeres pólót, vagy kék színű pólót kell hordani tesin. Másik iskolában ott fekete tornadresszt kell a lányoknak viselni fiúknak fekete nadrág, fehér, vagy piros póló. Az előző városba ahol laktam és jártam iskolába ott kék tornadresszt kérték, de nem szóltak érte ha valaki fekete vagy piros dresszt vett fel.

Ha szertornászokra gondolsz ők inkább több színű dresszt hordanak ezzel azt jelzik hogy egy adott sportkörhöz tartoznak ahol a dressz színével vagy mintájával jelzik azt hogy ők ide meg ide tartoznak, és persze a látványra is közre játszik.

2011. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gondola ***** válasza:
66%
Meg azért,mert minden férfi azt hiszi minden nőre,hogy egyformák,s így ha például érte mennek egy aerobik óra után,akkor tuti tudni fogják ki tartozik hozzájuk,s nem viszik haza más asszonyát.Tehát azt mondod:drágám,én leszek a fehérben,ne felejtsd el,rendben?
2011. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kék és a fekete hivatalosabb, a piros inkább lányosabb


Egyébként az lenne a szerepe, hogy csapatjátéknál meg lehessen különböztetni a csapat résztvevőket. Iskolánként eltérő színeket használnak.

Ez legalább is az elv.

2012. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!