Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornadressz alá/fölé mit...

Tornadressz alá/fölé mit érdemes fölvenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ mire kell a dressz. Ha sima tesiórára akkor fölé pólót nadrágot nyugodtan vehetsz ha fázos vagy. Mivel kánikula már nem lesz így ha kint tesiznétek akkor póló nadrág vagy melegítő nem árt ha van rajtad. Ha esetleg meleg van a terembe akkor lehetőleg ne vegyél rá semmit mert akkor folyni fog rajtad a víz kétszer annyi mint úgy általában, ismerős dolog ez hogy bámulnak de gondolom te sem akarsz csurom víz lenni. Esetleg ha nem akarod hogy bevágjon harisnyát vehetsz alá mert az meggátolja a felcsúszást. Ha szertornázol akkor nem ajánlott rá venni semmit mivel meg akadályoz egy csomó mindenben és balesetveszélyes is részben.

Alá csak akkor vegyél harisnyát ha fázós a lábad és folyton felcsúszik a bugyis része.

2011. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs gondod azzal, hogy feszül, akkor elég csak alávenni egy cicanacit, esetleg harisnyát. Ez megakadályozza, hogy belássanak alá, ha netán elcsúszna.

Esetleg ha hűvös van, akkor egy melegítőt rávehetsz.

Fölé szerintem nem kell semmi.

2011. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak harisnyát szoktam alávenni. Hosszú ujjú dresszem van így nincs szükségem pulcsira. Harisnyát is csak akkor veszek ha hűvösebb van és ne csússzon félre. Persze ha 30 fokos melegben kell abba lennem akkor nem veszek fel alá/fölé semmi plusz dolgot. 17/L
2011. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A harisnyát nem először olvasom, de szerintem az nem hozzá való. Viszont szoktak fölé rövid cicanacit venni, az még elmegy.
2011. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidegben a dressz az alsóruha, ing, pulcsi és kabát kerül még rá, alulra meg jó meleg naci.
2011. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én cicanacit szoktam ha hideg van.
2011. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló anyagú (spandex, lycra) cicanadrágot érdemes alá venni,

Az takar is...pl fekete cicanadrág, rá fekete dressz és már nem is látszik hogy választódik el az egyik a másiktól

Viszont ilyenkor meg már fölösleges a bugyi, sőt zavaró.

Tapasztalat, hogy ilyenkor elcsúszik, elmozdul, gyúrüdik alatta, és nehéz igazítani is így.

Én így szoktam hordani.

L/14

2012. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyáron halásznadrággal hordom,vagy nadrágot nem veszek fel, csak rá egy pólót.

Strandon póló le... univerzális mindenre jó,csúszdázni,úszni stb nekem nagyon bejön!

30/ffi

2012. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fiúként futó aláöltözetnek használom, így a futóruhát veszem rá.
2014. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!