Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Scitec Hot Blood-tól lehetne...

A Scitec Hot Blood-tól lehetnek kiütések a karjaimon. Kipróbálás képen vettem két levél hot bloodot egy levél 15db kapszula és minden másnap szedtem be 5-öt edzés előtt 15db már elfogyott. És a karjaimon kiütések lettek. Hot bloodtól lehet ilyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 13:41
1 2
 11/14 dirtboy ***** válasza:
100%

töltés:

- 3 nap 30g, a napfolyamán 3felé osztva 10g monohidrate hoz kell 1 liter víz

- 2 napig 20g 3 felé osztva


szinten tartás:

- 15g 3 felé osztva


ennyi,

egy kicsit sokalltam mikor mondta de tényleg használt és az 500g os kiszerelés pont elég egy kúrára

2011. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott a kúrád? és utánna mennyi idő szünetet tartottál?
2011. szept. 8. 21:35
 13/14 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott a kúrád? és utána mennyi idő szünetet tartottál?
2011. szept. 8. 21:35
 14/14 dirtboy ***** válasza:
100%

29-30napig tartott, és a szünet még most sem ért véget mert már nincs állásom és most szarban vagyok testépítés ügyileg.

A kúra ideje alatt ment még pluszba max gain plusz és a kreatin hatására szépen be is épült,3 kilót szedtem fel és nem zsírban,a kúra után pedig nem fogytam semmit.

2011. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!