Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki mondjon nekem olyan...

Pitypang91 kérdése:

Valaki mondjon nekem olyan oldalt ahonnan tudnák venni egykezes kézi súlyzót?! Szerelhető kellene! Legalább 10kg-os, Vagy árakat ha esetleg tudtok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 16:38
1 2
 1/11 Antaraxx ***** válasza:

tudnék.


[link]

2011. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a nyelvtant ;)

meg az oldalt is!!!!

2011. szept. 8. 16:49
 3/11 dirtboy ***** válasza:
ne vegyél onnan amit az első belinkelt már már nincs és nem is lesz egy jó darabig,még súlyok sincsennek jelenleg
2011. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Antaraxx ***** válasza:
az első 2 termékből van. szét kéne nézni
2011. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:
2011. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor esetleg további ötlet???

vagy Tesco esetleg??

2011. szept. 8. 16:54
 7/11 dirtboy ***** válasza:

haver pont most akart olyat venni amiről beszélsz meg mellé súlyokat is még pluszba.

bemásolom hogy mit írt nekem facebookon:


:D Jah, én meg lemondhatok a súlyzókról, már nem is fognak rendelni az 5kgos tárcsa párból, a 10kgosból is csak egy van oszt kifújt, az egykezes is csak hónap végén lesz és annyi. Nagyon gáz, tiszta ideg vagyok már töle, olyan mérges vagyok hallod, .írtam is nekik hogy vazze pedig 51 eFt ért rendeltem volna.

Gondolkozhatok hogy oldjam most meg

2011. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:
ja ezt antaraxx nak másoltam be
2011. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha shop.builderen veszel 2db egykezes rudat és esztergáltatsz hozzá súlyzókat akkor viszonylag baráti áron kijössz. lehet hogy nem csilli-villi,de edzeni tökéletes.

ahogy nézegettem az árakat, 2db 20kg-os egykezes -egyenként 20kg- eléggé húzós árban!

2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dirtboy ***** válasza:

na érkezett a builderhez kézi súlyzó,úgyhogy ismét van, újfajta van és olcsóbb is mint a régebbik amiket lehetett ott kapni. itt a link:

[link]

2011. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!