Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Íves - homokóra derék, vékonya...

Íves - homokóra derék, vékonyabb vádli és comb, vékonyabb kar. Ezekhez jó a callanetics?

Figyelt kérdés
Azt írják mindenhol hogy ez a legjobb alakformáló torna meg mélyizmok meg bla bla de én nem akarom a zsírt izommá alakítani, kicsit összezavarodtam hogy érdemes-e belevágnom vagy nekem ( a fent irtakhoz) ez nem jó.?:( Neten kerestem before-after képeket mindenki izmos lett!Az nekem bocs nem "alak" igen,én ilyen szigorú vagyok magamhoz ezen a téren.Azt elmondanám nincs sok feleslegem, csak pár centi, de azt is el szeretném tüntetni.Köszi szépen előre is!
2009. ápr. 21. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
először is elmondom hogy nem tudom mi az a callenetics. Viszont a zsírt izommá alakítani best of-os baromság! A zsír az zsírszöveg, az izom meg izomszövet... A zsír lebomlik és energiaként felhasználja a szervezet, az izom meg a megfelelő tápanyagok hatására épül. Ajajj
2009. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
na te is szépen fogsz kinézni pár év múlva ha annyira félsz a legkisebb mozgástól is, merhogy fúúúú csúúúúnya izmos leszek! Meg látszik már a kérdéseden is, hogy értelem csak úgy sugárzik: vékonyabb vádli, comb, kar közben meg nincs feleslegem szöveg. ha nincs felesleged akkor nem lehet vékonyabb se. és miért akarsz te egy alaktalan formátlan cső karokat. ha nincs izom ami a fomát adja akkor csak a csont van a bőr alatt. és a csontnak nincs szexi formája. Nézd meg a tini fiúk ezrei járnak konditeremben nap mint nap! És meik néz ki izmosnak? egyikse! szted ha te nő létedre elmennél ilyen callanetics-re amibe kb az izomerő kifejtés egyenlő a nullával akkor szted megizmosodnál? ráadásul te nő vagy azaz a hormonháztartásod nem engedi meg az izmok építését. míg a fiúkban csak úgy túlbuzog a növi és egyéb hormon tini korban mégis mindegyik egy kis csutf*sz.
2009. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kérdező:


elsőnek:Szuper,éreztem én hogy nem stimmel :D De akkor mia f*somnak irják mindenhol erre a tornára hogy a zsír izommá alakul.Furcsáltam is mondom ezt hogy?


masodiknak:Öm bocs nézzél már meg légyszíves egy két modell képet... szép vékony pl a combjuk és a karjuk is anélkül hogy izmosak lennének.(pl neki szép vékony karja van és nem dudorodnak az izmai. [link] Igen, képzeld el hogy nekem ez tetszik én r.hadt undorítónak találom az izmos kart egy nőn meg a biciklis combokat is.Van különbség a vékony és az izmos között bocs hogy NEKEM nem mindegy milyen alakom lesz és BOCS tényleg hogy próbálok utánajárni annak hogy érdemes-e ebbe vagy abba belefognom mert nem midnegy ma már tudjuk.

Nem félek én a legkisebb mozgástól, ne ítélj el ilyen simán, kösz.Ismételten BOCSÁNAT, hogy nem szeretnék heti 3-4szer olyan munkába energiát fektetni AMI NEM A KÍVÁNT EREDMÉNYT HOZZA.Lehet hogy számodra idétlen a kérdés de látszik a lenéző,lekezeleő magas lóról beszélő válaszodban hogy fogalmad sincs mi az a "több nézőpont".Neked pl CSAK izmos kar létezik és CSAK az a szép?Tegyük fel igen.És akkor minden embernek az fogja jelenti a szép kart, mi van ha én pl nem olyat szeretnék.Na ezen meg felb*sztam magam:"nincs feleslegem szöveg" olvasd el kérlek ott figyel, csak rád vár egy szócska:"sok".NINCS SOK feleslegem ami annyit jelent hogy tényleg nem sok.Bocs hogy alakot akarok formálni vagy ahhoz feltétlenül überdagadtnak kell lennem?Maradjak a seggemen örüljek hogy így is ilyen vagyok?Miért érjem be kevesebbel ha egyszer ÉN MAGAM érhetek el többet?Nem képzeld el nem tudom hogy megizmosodnék-e éppen ezért tettem fel itt kérdésként mert nem tudom bocs hogy nem vagyok otthon a mozgásfajtákban és hatásukban, legyél szíves nem lenézni egy normálisan feltett kérdésért, azért meg FŐLEG ne is merjél egy rossz szót se szólni amiért érdeklődöm másoktól.Lehet hogy neked tök alap valami de ne gondold, hogy mindenkinek az lesz, próbáld meg a másik szempontját is nézni!!!De kösz a választ, szuperhasznosnak tűnik.

2009. ápr. 22. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

a te képeden egy 14 éves lány van akinek igazából semmi formája nincs csak egy csontváz emberi bőrbe bújtatva és kész. nekem nagyobb cicim van! ez egy jó kép róla tényleg, de retusa beállítás stbstb. Ennyiből ne egyél hányjál egész nap éljél kokon ahogy a modellek és te is így fogsz kinézni mint az etiópok. de élőben látnám ezt a csajt sztem adnék neki egy kis aprót,h vegyen valamit enni.

Az igazi női szép testek ilyenek:


[link]


[link]


[link]

2009. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia! Próbáld meg a Pilates tornát vagy a jógát.Mindkettő nyújt, kecsesít és erősít, de nem lesz tőlük robosztus alkatod. Sok szerencsét! :)
2009. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok aki elsőnek írt. Sajnos ez egy tévhit hogy a zsírt izzomá lehet alakítani, de lehet annak aki ezt kitalálta valami gond volt az agyával.


Viszont azt sem kellene hinned hogy egy kis edzéstől nagy és izmos leszel. sőt, nagy eséllyel különösebben izmos még évek edzésétől sem leszel genetika miatt (ha alapból vékony vagy). Persze ez így hülyeség ahogy leírtam, mert ezt főként nem a genetika dönti el hanem az étrend. Minden az étrenden múlik..

Egyébként nekem is az a véleményem mint a 2. hozzászólónak abban a tekintetben, hogy a szép női alakhoz sprotlás kell, a sportosan szép nő az igazán szép..

2009. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Msodiknak: gondoltam hogy ez lesz hogy retusa meg mit tudom én nem fogok most még ötven képet berakni,mert fogadok a valós képről(pl. ismerem a leányzót) is azt mondanád hogy ez vagy az.Ez egy kép de én nap mint nap látok olyan csajokat akiknek pont olyan karjuk van és leirigylem róluk.Na!A második képen pl tök szép a csaj dereka de a harmadikon nekem semmi sem tetszik, bikacombja és karja van váhfuj.Neked ez tetszik, én elfogadom nekem meg az.


elsőnek: na, szuper akkor semmiképp se leszek izmos:D Nem tudom hogy viszont miért pont pl az oktató híresztel ilyen hülyeségeket hogy a hozzám hasonló emberek meg be is kajálják.:D Köszönöm szépen a harmadik válaszólónak is, a pilates volt a másik amire gondoltam még!:)))

2009. ápr. 23. 19:53
 8/8 anonim válasza:
Hát, eléggé el vagy tájolva a Callanetics-et illetően. Nem izomágyú leszel, hanem feszes, formás és egészséges lesz a tested. Eddig a Pilates-es hozzászólás volt a legjobb. A zsírt igenis el lehet égetni, ha mozogsz. Ezek a mozgásformák pedig nem izomkupacokat alkotnak rád, hanem formálnak. Ajánlom neked, hogy keresd fel a következő honlapot: [link] , ahol mindent megtudsz a módszerről. Én is régóta cinálom, és nem panaszkodom az eredmény miatt. Már az édesanyám is ebből a "kék" könyvből tornázott, és nagyon csinos volt. Úgyhogy hajrá, nem szabad megijedni egy kis tornától! Remélem tudtam segíteni. Kitartást neked.
2010. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!