Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendszeres futással el lehet...

Rendszeres futással el lehet tűntetni a hasat? Mármint a zsírréteget.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:49
1 2 3
 11/21 dirtboy ***** válasza:
nem lesz lapos a hasad, tömegnövelő étrend mellet a futás csak erőnlétre jó.
2011. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tehát a tömegnövelőt ahhoz mindenképp el kell felejteni... De természetes táplálékkal lehet ch-ozni? Mint pl a rizs a teljeskiőrlésű kenyér a zabpehely meg a többi...
2011. szept. 11. 22:08
 13/21 A kérdező kommentje:
Ja, utólag azt azért még hozzátenném hogy kezdő vagyok!
2011. szept. 11. 22:09
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetted volna hozzá, akkor is látjuk szerintem :D Na de elég zavarosan írsz, döntsd el hogy mit szeretnél. Vagy eltüntetni a hasadról a zsírt (=fogyni), vagy tovább izmosodni (=tömegelni).


Ha az első, akkor kell neked egy szálkásító étrend (kevés kalória, kevés ch, sok fehérje) és emellé aerob meg súlyzós edzés, ha meg a második, akkor tömegnövelő étrend (sok kalória, sok ch, sok fehérje) és emellé súlyzós edzés. De egyszerre nem lehet. Tömegnövelés közben nem lesz kisebb a hasad, de ha jól összeválogatott étrended van, akkor nem fogsz tovább zsírosodni. Szálkásításnál meg kisebb lesz a hasad, csak nem fogsz tovább izmosodni.


A helyedben folytatnám a tömegelést, aztán amikor elértem a megfelelő izomtömeget (vagy elegem lett a zsíros kinézetből), akkor lediétáznék.

2011. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, már értem, aszem akkor sz@rom le a hasamat egyenlőre inkább csinálom úgy ahogy írtad!
2011. szept. 11. 23:54
 16/21 A kérdező kommentje:
Vagy ha először szálkásítok leadom a hasam és ha ez megvan, utána állok neki tömeget növelni, akkor nem nő vissza attól a hasam?
2011. szept. 11. 23:56
 17/21 anonim ***** válasza:
helyes, sok sikert :)
2011. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
De, valamennyire "visszanő", a zsírosodás mértéke az étrendtől függ. Szerintem érdemesebb a végén szálkásítani, de dönts te.
2011. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a végén szálkásítok! Látom hozzáértővel van dolgom, inkább hallgatok az okosabbra... Csak rákérdeztem... Köszöntem!
2011. szept. 12. 00:04
 20/21 anonim ***** válasza:
rendes vagy, de nem vagyok igazán hozzáértő. majd leszek, egyszer, valamikor :D jóéjszakát.
2011. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!