Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepsz jó/nem? Valamit...

Bicepsz jó/nem? Valamit rosszul csinálok vagy még nagyobb terhelés kell?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja járok kondiba kb 2 hónapja semmi izom lázam nincs a bicepszembe edzés utáni napon, viszont beszokott duranni.3 gyakorlatot csinálok: kapalács (12kg), scott pad egykezes súlyzókkal (10kg), francia rúd (30kg) 4-5×10-be. Heti 2× bicepszezek (hétfő, péntek)
2011. szept. 12. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem sincs sosem izomlázam, már szinte az eleje óta nincs

szerintem mehet heti 3x és a súlyokat is növelhetnéd, 6hónap edzés után kevésnek tűnnek, én már az első hónapban nehezebb súlyokkal nyomtam

2011. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az izomláz a lényeg igazából. Ha bedurran akkor nincs gond. Én azt ajánlom, hogy ha van időd akkor inkább heti 7 gyakorlatot alkalmaz a tricepszedre is meg a bicepszedre is.

Nem muszály akkora súlyokkal. De azért ne kiméld:)

2011. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

szabálytalanul csinálod,hamar feladod ezáltal nem fárad ki eléggé a bicepsz

a francia rudat cserélgesd egyszer francia máskor egyenes.

a másik hiba meg hogy soha ne kezd kalapáccsal és ha nem elég jó a kajád meg a pihenőd akkor sok lehet neki az a heti két edzés.

2011. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Heti 3× járok kondiba azért a 3 bicepsz nem fér bele mert szerdán már így is váll hát, tricepsz még bicepsz is az sok lenne, mert hétfő mell, bicepsz, pénteken is mell bicepsz, nem tudnék hova rakni még 1 bicepszet
2011. szept. 12. 20:10
 5/7 A kérdező kommentje:
külön oda figyelek rá, hogy szabályosan csináljam
2011. szept. 12. 20:11
 6/7 oyeacch ***** válasza:
Azaz kokeró, nyomd a cigányedzéstervet! Naposim mellé ideális.
2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bicepsz tricepsz 1 napra...7 gyakorlat mindegyikre.
2011. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!