Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem el futni, és...

Nemrég kezdtem el futni, és fájogat a térdem. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális futócipőt, szedj ízületvédőt és ne betonon fuss.
2011. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaja. Nyuszinak igaza van, én sem hittem volna, h egy kimondottan futócipő milyen sokat tud dobni az élményen meg a teljesítményen.

Sok súlyfelesleged van amúgy? (csak mert ha igen, lehet h kezdetben a bringázás jobban beválna)

2011. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tanulj meg futni. valszeg rossz a technikád, a futócipő csak ideiglenes megoldás lesz.
2011. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fásli, futócipő és ízületvédő készítmény.

És kerüld a betont. Vagy természetes terep legyen vagy lerakott futócucc...

2011. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Offthewall ***** válasza:
Igen, megmondták a tutit. Ízületvédő, futócipő, helyes technika megfelelő talaj. Még annyit hozzátennék ezt most olvastam 1 tanulmányban, hogy már 1 hét után pont ilyen eseteknél javulásról számoltak be, hogyha valaki elkezdett kocogni, futni, és nem volt hozzászokva az ízülete, akkor az 1. hét után megszűnt ez a panasz, mert a szervezet több "kenőanyagot" termelt az ízületeknek kicsit leegyszerűsítve. Amúgy ha kiegre szánod a fejed, szerintem a Joint-X-nek adj 1 próbát, meg cápaporcnak, + persze vitamin, sok víz, és némi esszenciális zsírsav.. Ha ezektől nem múlik amit kétlek, akkor Arthro Guard, vagy Arthroxon.
2011. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
175/68 vagyok
2011. szept. 13. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor elég gáz ha fáj a térded, mert nem a túlsúly okozza, hanem a rossz talaj, cipő, technika.
2011. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kr3nos válasza:
Mi a francnak futsz, inkább vegyél tőlem egy autót.
2012. okt. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!